Водії, зверніть увагу!

Від сьогодні, 7 серпня, у зв’язку з внесеними змінами у схему організації дорожнього руху з розміщенням місць для паркування авто на вул. Бандери, які було погоджено Управлінням патрульної поліції у Львівській області ➡️:
 
☑5 паркувальних місць у частині перехрестя вул. Митрополита Ангеловича – вул. Бандери додаються до платного майданчика ЛеоПарковки на вул. Бандери🅿 Серед яких – передбачено 1 місце для електромобілів, що згодом облаштуємо зарядним пристроєм!😎
 
І детальніше про майданчик на вул. Бандери:
🔸Розташований у 3-й паркувальній зоні.
🔸Налічує 70 загальних паркомісць/7 для осіб з інвалідністю.
🔸Графік роботи: в будні дні з 08:00 до 20:00. Тариф діє відповідно до зональності майданчика – 10 грн/год. Сплатити готівкою можна через термінали EasyPay на вул. Бандери, 17, 71.
 
Безготівково: відсканувати камерою телефону QR-код на інфощиті й вибрати сервіс для оплати – через веб-сторінки EasyPay, UNIP або через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP. Придбати абонемент на паркування.
 
А також для мешканців будинків, прилеглих до майданчика, діють пільгові абонементи або пільговий тариф за 3 грн/год. Пільги поширюються і для зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, що живуть у будинках, прилеглих до майданчиків.
 
👌Детальна інформація про загальні абонементи та абонементи для мешканців є на сайті ЛеоПарковки: https://parking.lviv.ua/seasontickets/
Вдалого паркування!