Дайджест новин

Кінець тижня – і наш традиційний дайджест новин ЛКП “Львівавтодор” ⬇️

🔰 Додаткові роботи в рамках реконструкції вул. П. Орлика: встановлення нових смітників, висадка кущів

У межах додаткових робіт з реконструкції вул. П. Орлика, замовником якої є ЛКП “Львівавтодор”, підрядна організація встановила 33 нові сміттєві урни: 10 з яких – на схилі біля дитячої лікарні, де влаштовано хідник для маломобільних груп населення, 3 – біля павільйонів очікування громадського транспорту, 20 – вздовж вул. П. Орлика ☑️
Також на схилі біля дитячої лікарні на вул. П. Орлика, 4 вже завершили висадку близько 140 кущів бирючини 🌿 Окрім цього, тут ще має бути посаджено 53 дерева.

🔰 На реконструйованій вул. Шевченка почали облаштовувати каркаси павільйонів очікування громадського транспорту

Цього тижня два каркаси павільйонів змонтували на посадкових платформах реконструйованої вул. Шевченка біля супермаркету “Сільпо” 👌 Загалом має бути встановлено чотири павільйони.

👉 Також цього року в межах реконструкцій вулиць було облаштовано 7 павільйонів: вул. П. Орлика – 3 шт, вул. Бандери – 3 шт, вул. Б. Хмельницького – 1 шт.

🔰 Екскурсія студентів у Центр керування дорожнім рухом

А до нас на екскурсію в Центр керування дорожнім рухом, що на вул. Коновальця, 109, завітали студенти кафедри транспортних технологій НУ “Львівська Політехніка” 😊 Розповіли їм про основні функції Центру керування дорожнім рухом, а також про роботу фахівців відділу автоматизованої системи керування дорожнім рухом та відділу транспортного планування, моделювання та організації дорожнього руху ЛКП “Львівавтодор” ✔️

Ми завжди тішимося, коли до нас приходить в гості такі активні студенти, і завжди раді
ділитись своїми знаннями та досвідом із підростаючим поколінням 🫶

🔰 Облаштування Центру надання інформації на площі Двірцевій

У рамках завершення реконструкції площі Двірцевої триває облаштування Центру надання інформації 👷‍♂️ Цього тижня підрядна організація: завершила облаштування підвісної стелі всередині будівлі; змонтувала всі вимикачі та розетки; уклала плитку на підлозі в санвузлі та розпочала облицювання стін та перегородок; виконувала роботи з монтажу елементів фасаду будівлі ✔️

🔰 Вимкнення світлофорів у зв’язку зі заміною критично зношених опор

ЛКП “Львівавтодор” продовжує масштабне оновлення критично зношених світлофорних опор 🚦 Станом на зараз роботи зі заміни аварійних опор, монтажу світлофорного обладнання на нових металоконструкціях і його перепідключення повністю завершено на 9 світлофорних об’єктах: вул. Замарстинівська (буд. 132) – вул. Торф’яна (біля УТОС); вул. Виговського (ринок “Південний”); вул. Виговського – Кульчицької; вул. Личаківська – вул. Голинського; вул. Зелена – Вулецька; вул. Куліша – Зернова; вул. Тершаковців – Костя Левицького; вул. Листопадового Чину – Університетська; вул. Сахарова – Вітовського – Коперника. Загалом на даних світлофорних об’єктах замінено 51 металоконструкцію.

Просимо вибачення за тимчасові незручності у зв’язку з вимушеним вимкненням світлофорів для проведення даних робіт. Про роботи на наступних об’єктах – повідомимо додатково 👌

🔰 ЛеоКартні новини

Підготували для пасажирів, які користуються тестовими автобусними маршрутами, 5 важливих нагадувань ⤵️

1️⃣ Якщо сплачуєте готівкою у водія – пам’ятайте, що важливо отримати паперовий квиток. Це ваше підтвердження оплати проїзду!
2️⃣ Якщо сплачуєте безготівково, підтвердження вашої валідації – зелена галочка на валідаторі та одинарний звуковий сигнал.
3️⃣ Якщо валідуєте пільгову/учнівську ЛеоКарт, обов’язково дочекайтеся зеленої галочки на валідаторі й одинарного звукового сигналу.
4️⃣ Щодня на лініях працює контроль та перевіряє факт оплати/валідації проїзду. Наразі вони не штрафують, а лише допомагають пасажирам.
5️⃣ На одному рейсі у вас декілька разів можуть перевірити оплату/валідацію проїзду, адже контролери ЛКП “Львівавтодор” працюють по системі рейдових перевірок. Тож при сплаті готівкою – зберігайте свій паперовий квиток до кінця проїзду.