Зелена галочка та одинарний звуковий сигнал – головні індикатори вашої успішної валідації у транспорті!

✅ Зелена галочка та одинарний звуковий сигнал – головні індикатори вашої успішної валідації у транспорті!

Так, ми неодноразово писали про це, проте серед великої кількості запитів, які надходять нам на електронну адресу залишається й надалі питання – «Як мені знати, що моя оплата зарахувалась і валідація успішна?»🤔

🟡 Усім пасажирам громадського транспорту Львівської громади слід завжди пам’ятати:

🔸 Якщо ви здійснюєте валідацію проїзду банківською карткою чи карткою ЛеоКарт, і побачили зелену галочку та почули одинарний звуковий сигнал – вхід зареєстровано, валідація успішна.

🔸 У випадку валідації банківською карткою, більшість пасажирів очікує на миттєве списання коштів з банківського рахунку, однак списання коштів не відбувається одразу, а лише після певного часу.

🔸 А як бачить вашу оплату за проїзд контролер, якщо у вас не списались кошти одразу? Все просто. Контролер при перевірці бачить не списання коштів з вашої картки, а сам факт валідації проїзду.

І нагадуємо, що у всьому громадському транспорті Львівської МТГ пільговикам слід валідувати свої пільгові картки ЛеоКарт, а валідація банківськими картками доступна на маршрутах: 1А, 3А, 5А, 10, 39 та 62. А найближчим часом – і на інших маршрутах. Тож очікуйте новин 😉