Змінено роботу світлофорів на вул. Княгині Ольги для зручності маломобільних пішоходів при перетині трамвайної колії

Змінено роботу світлофорів на вул. Княгині Ольги для зручності маломобільних пішоходів при перетині трамвайної колії ✅

Ми вас почули. Фахівці ЛКП “Львівавтодор” провели аналіз та перепрограмували роботу світлофорного об’єкта на вул. Княгині Ольги, 100 (біля ЖК “Добра Оселя”), врахувавши побажання мешканців. Відтепер за відсутності трамваїв на переході через колії для пішоходів завжди горітиме зелений сигнал, що забезпечить комфорт для маломобільних груп населення, а також допоможе уникнути непотрібних зупинок транспорту.

А тепер детальніше про те, що змінилося після перепрограмування світлофорного об’єкта?

✔️Ми змонтували додатковий детектор, який буде відстежувати рух трамваїв, а також демонтували 2 пішохідні кнопки через трамвайну колію. Тепер зелене світло для пішоходів через трамвайні колії буде світити постійно до моменту, коли детектор зафіксує прибуття трамвая. При наближенні до пішохідного переходу електротранспорту для пішоходів буде вмикатись червоний сигнал світлофора через трамвайну колію. 

✔️Щодо роботи 4 пішохідних кнопок через проїзні частини, які залишаються на світлофорному об’єкті, – їх робота не змінилася. При натисненні кнопки виклику зелений сигнал для пішоходів буде вмикатись виключно для того напрямку,  з якого надійшов запит.