Лайфхак, який буде корисний власникам пільгових/учнівських/студентських ЛеоКарт

Лайфхак, який буде корисний власникам пільгових/учнівських/студентських ЛеоКарт 👌

А ви знаєте, як швидко і легко перевірити статус вашої персоналізованої ЛеоКарт із допомогою валідатора? Лише одне натискання кнопки на екрані – і ви миттєво зможете дізнатися, чи заблокована ваша ЛеоКарт ✅

Це поширена проблема – щодня на тестових автобусних маршрутах ми виявляємо близько 3% пасажирів із такими картками 😞

➡️ Пояснюємо, чому пільгові/учнівські/студентські ЛеоКарт можуть блокуватися:
🔸Якщо закінчився термін дії пільгового профілю ЛеоКарт і пасажир продовжує валідуватися. Важливо 👉 після продовження особою терміну дії пільгового документа, на основі якого виготовляли ЛеоКарт, важливо надати оновлений документ адміністратору ЛКП “Львівавтодор”.
🔸Якщо не продовжено термін дії учнівської ЛеоКарт після завершення навчального року перехідного класу і школяр продовжує валідувати проїзд карткою.
🔸Якщо студент валідував ЛеоКарт не на тестових автобусних маршрутах. Важливо 👉 наразі можливість оплачувати за проїзд у автобусах зі знижкою у 50% студентською ЛеоКарт мають ті студенти, які долучилися до тестування безготівкової оплати на автобусних маршрутах: № 1А, 3А, 5А, 10, 11, 39, 58, 59, 61, 62 та поповнили свою картку в Центрі обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10.

➡️ Система бачить ці картки “БЕЗ пільги”, при валідації – з’являється від’ємний баланс і заборгованість, відповідно картка блокується. Тому звертаємо увагу власників пільгових/учнівських ЛеоКарт на необхідність вчасно оновлювати дані з актуальними документами. А студентів запрошуємо долучатися до тестування студентських ЛеоКарт на тестових автобусних маршрутах.  Для цього запишіться на прийом в Центр обслуговування пасажирів, де працюють адміністратори ЛКП “Львівавтодор”, за номером телефону ☎️ 0800 303 007.

Як же перевірити статус персоналізованої ЛеоКарт на валідаторі 👇
1️⃣Натисніть на екрані валідатора кнопку “Інформація про квиток”.
2️⃣Після цього прикладіть ЛеоКарт до зчитувача в нижній частині валідатора.
3️⃣У верхній частині екрана з’явиться інформація про те, чи успішно ви завалідували проїзд. Якщо картку таки заблоковано – ця інформація з’явиться у розділі “Електронний гаманець”, баланс буде мінусовим. У нижній частині екрана – дата, до якої дійсна ваша картка. Детальніше дивіться у каруселі фото 👀