“Львівавтодор”, як найбільший оператор паркувальних майданчиків міста, поділився успішними кейсами

“Львівавтодор”, як найбільший оператор паркувальних майданчиків міста, поділився успішними кейсами розвитку паркувального бізнесу на Всеукраїнському форумі міської мобільності 🅿️🚙
Всеукраїнський форум міської мобільності триває у Львові вже кілька днів. На заході зібралися експерти, представників влади, бізнесу і громадських організацій України та з-за кордону. У межах панелі “Оптимізація руху автотранспорту в місті” виступив керівник підприємства ЛКП “Львівавтодор” Микола Власюк, який розповів про досвід та досягнення очолюваного ним сучасного комунального підприємства в організації платного паркування ⚡
Зокрема про:
◾ Рекордні показники доходів від паркування і паркувального збору у 2022 році і як цього вдалося досягти ⬇
💥дохід від паркування за 2022 рік (спеціальні паркувальні майданчики) – 20,6 млн грн, коли у 2020 році – 12,3 млн грн
💥дохід від паркування за 2022 рік (відведені паркувальні майданчики) – 19,5 млн грн, коли у 2020 році – 5,2 млн грн
💥паркувальний збір у бюджет міста за 2022 рік – 11,79 млн грн, коли у 2020 році – 6,2 млн грн
💥кількість активних абонементів за 2022 рік – 1815, коли у 2020 році – 0
◾ Аналіз ринку, поточного стану та ризиків. Реорганізація команди та виведення з підприємства недобросовісних працівників.
◾ Автоматизація процесів паркування та АСКОП.
◾ Підвищення дисципліни та культури оплат за паркування (співпраця відділу контролю оплат ЛКП “Львівавтодор” з Управлінням безпеки міста; забезпечення прозорості роботи; ліквідація зловживань).
◾ Клієнтоорієнтованість (введення та популяризація електронних абонементів, знижки і нові тарифні плани, різні варіанти оплати за послуги, створення гарячої лінії з питань паркування і зворотній зв’язок).
‼ “2023-ий – це рік масштабування. Хочемо, щоб він був більш успішніший, ніж 2022-ий, тож плануємо в цьому році збільшити всі показники в кілька разів”, – резюмував Микола Власюк.