Чому пасажирам необхідно отримувати паперовий квиток

Пасажири, нагадуємо – ЧОМУ важливо отримати паперовий квиток у водія при сплаті готівкою ✅ Наразі йдеться про тестові автобусні маршрути №1А, 3А, 5А, 10, 11, 39, 58, 59, 61, 62, а згодом – у всьому міському транспорті:

🔸 Це ваше підтвердження оплати проїзду!
🔸 Це зручність при готівковій оплаті. Адже разовий паперовий квиток автоматично валідується у системі при видачі водієм. Не потрібно додатково притуляти квиток до валідатора.
🔸 Це зручність при перевірці. Квиток містить QR-код із інформацією для швидкої перевірки працівниками контролю факту оплати.
🔸 Це прозорий облік оплат у міському транспорті. Адже готівкова оплата у водія на тестових маршрутах обліковується, що забезпечує прозорий облік сплати проїзду і відповідно – прозору сплату податків та підвищення обороноздатності країни!

Зверніть увагу ➡️ що разовий паперовий квиток дійсний у межах кінцевих зупинок. ЗБЕРІГАТИ його необхідно впродовж поїздки для перевірки контролем!

❗️❗️ Відсутність квитка на етапі безготівкової оплати проїзду у всьому громадському транспорті Львівської громади – ЦЕ ризик отримати штраф.

👌 Крім того зазначимо, що вже на 20% автобусних маршрутах Львівської МТГ діє безготівкова оплата, де пасажири можуть зручно розрахуватися і банківською карткою з чипом або пристроєм з підтримкою ApplePay\GooglePay. Тут детальніше

Р.S. А в одному з наступних дописів – звернемо увагу не лише пасажирів, але й водіїв громадського транспорту 😉