Швидка оплата за паркування через QR-код!

💡 Швидка оплата за паркування через QR-код!

Водії, на всіх паркувальних майданчиках ЛеоПарковки – ЛКП “Львівавтодор”, а їх у Львові вже понад 100 👀, ви могли побачити інформаційні щити із QR-кодом. Сьогодні нагадуємо, щоб зручно оплатити паркувальну сесію – просто відскануйте цей QR-код камерою телефону чи застосунком-сканером. Таким чином ви зможете:

🔶 Миттєво сплатити через веб-сторінки EasyPay чи UNIP навіть без завантаження цих застосунків. Посилання автоматично відкриє веб-ресурс, де вже буде зазначена адреса паркувального майданчика.
🔷 Або ж – оплатити паркувальну сесію через вже завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP. І перевага сканувати QR-код у цьому випадку – у застосунку одразу теж з’явиться вулиця, на якій розташований майданчик і не потрібно буде орієнтуватися самостійно 😉

➡️ А ще – через QR-код на інфощиті можна сплатити штраф Управлінню безпеки міста (ці кошти у свою чергу дають можливість фінансувати оборону країни), а також можна перейти до завантаження мобільних застосунків для сплати паркувальної сесії чи переглянути відео-інструкції, як здійснити оплату.

Користуйтеся цією можливістю та комфортно сплачуйте за паркування на наших майданчиках. І не забувайте, що таким чином ви теж допомагаєте наповнювати міський бюджет, що сприяє забезпеченню нашого війська 🙌💙