25 серпня запрацює паркувальний майданчик ЛеоПарковки – ЛКП “Львівавтодор” на вулиці Пилипа Орлика

Водії, як ми зазначали, поступово відкриваємо нові паркувальні майданчики, оператором яких став ЛКП “Львівавтодор” 👌

Так, у п’ятницю, 25 серпня, запрацює паркувальний майданчик ЛеоПарковки – ЛКП “Львівавтодор” на вулиці Пилипа Орлика (від вул. Гетьмана Мазепи до вул. Віри, Надії, Любові). Майданчик розташований у 4 зоні паркування 🅿️:

☑️ Налічує 87 паркомісць, серед яких – 9 для осіб з інвалідністю.

☑️ Графік роботи: в будні дні з 08:00 до 20:00.

☑️ Тариф діє відповідно до зональності майданчика – 5 грн/год. Оплатити паркувальну сесію готівкою можна через термінал EasyPay на вул. Гетьмана Мазепи, 11а.

Безготівково: відсканувавши камерою телефону QR-код на інфощиті й обравши сервіс для оплати – через веб-сторінки EasyPay, UNIP або через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP. А також можна придбати загальний абонемент на паркування (денний, місячний, квартальний чи піврічний), детальніше про абонементи – на сайті: https://parking.lviv.ua/general-subscriptions/

Нагадаємо, що ЛКП “Львівавтодор” взяв участь у конкурсі на визначення операторів нових платних паркувальних майданчиків, який оголошує департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР. За результатами, визначений оператором паркування ще на 16 локаціях, перелік тут: http://surl.li/kjjvg

🙂 Про відкриття майданчиків ЛеоПарковки на наступних адресах – теж будемо повідомляти. Тож слідкуйте за нашою сторінкою!