А до нас сьогодні завітала делегація Асоціації міст України!

А до нас сьогодні завітала делегація Асоціації міст України! 🤝 Ознайомили їх з важливими векторами розвитку Львова, які допомагає реалізовувати наше підприємство, – впровадження е-квитка ЛеоКарт та підвищення безпеки руху.

Директор ЛКП “Львівавтодор” Микола Власюк показав, як працює Центр обслуговування пасажирів, де відбувається подача документів/видача персоналізованих ЛеоКарт, швидкісний друк транспортних карток для централізованої видачі учням/студентам у навчальних закладах, прийом дзвінків операторами гарячої лінії. А також – Центр організації дорожнього руху, спеціалісти якого працюють над підвищенням безпеки руху. Окрім цього, він ознайомив присутніх з ключовими показниками ефективності по цих напрямах діяльності підприємства (https://telegra.ph/Klyuchov%D1%96-pokaznikami-po-napryamah-d%D1%96yalnost%D1%96-p%D1%96dpriyemstva-yakih-vdalosya-dosyagnuti-05-17).

Дякуємо департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури на чолі з Олегом Забарилом за організацію візиту поважних гостей з Асоціації міст України. Такі зустрічі – це унікальна можливість обмінятися досвідом з різними містами та перейняти успішні кейси в інших 🫶