Біля головного залізничного вокзалу триває облаштування центру надання інформації

У межах завершення реконструкції площі Двірцевої продовжуємо роботи з облаштування Центру надання інформації 🙋 Для будівлі майбутнього центру вже почали монтувати вікна та двері ✅
 
👷‍♂️ Металевий каркас встановили ще взимку 2022 року, через введення воєнного стану в Україні реалізацію цього проєкту поставили на паузу. Підрядна організація відновила роботи влітку 2023 року. Станом на зараз облаштовано стіни та покрівлю Центру надання інформації, минулого тижня розпочали монтаж вікон та дверей.
 
🪟 Загалом має бути встановлено 15 вікон та 3 дверей. Наразі працівники монтують алюмінієві профілі, на черзі – склопакети. Для завершення робіт залишається прокласти зовнішні та внутрішні інженерні мережі, зробити фасад та провести будівельно-монтажні роботи всередині споруди.
 
📍 Нагадаємо, що даний центр розпочали зводити до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну – у лютому 2022 року. Тут функціонуватиме Центр надання інформації: консультуватимуть та надаватимуть інформаційну підтримку туристам, внутрішньо переміщеним особам, волонтерам, іноземним журналістам, всім, хто приїде до Львова з метою відпочинку, транзиту, роботи тощо.
 
Підписуйтеся на Telegram-канал ЛКП “Львівавтодор”: https://t.me/lvivavtodor