Вартові порядку та оплати – контролери ЛКП “Львівавтодор”

Безпека – слово, яке зараз максимально зрозуміле кожному. Бо цього відчуття всім нам тепер бракує. І в такі моменти особливо цінується стороння допомога, співчуття та підтримка. Про це, як ніхто, знають контролери ЛКП “Львівавтодор”.
Адже наші контролери – це не тільки “вартові порядку та оплати”. Вони – ті, які завжди готові прийти вам на допомогу. І крім сумлінного виконання своїх посадових обов’язків, контролерам підприємства неодноразово доводилось миттєво приймати рішення та діяти в екстрених ситуаціях – надавати першу домедичну допомогу (до речі, майже всі контролери ЛКП “Львівавтодор” мають сертифікати Мальтійської служби допомоги про проходження курсу з надання домедичної допомоги), “розрулювати” конфліктні ситуації чи навіть допомагати затримувати злочинців 💪
Тож тільки за неповний тиждень нашим контролерам випала нагода проявити людяність, сміливість та небайдужість 🫶
Два інциденти трапилися у суботу, 18 лютого ⬇
🔷 Під час обстеження тролейбуса №23 контролери почалась словесна перепалки між пасажирами. Один з них перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння та мав розбиту брову. Зі слів очевидців, він порушував громадський порядок в салоні тролейбуса, а також вживав ненормативну лексику щодо інших пасажирів. Один з пасажирів намагався вивести його з салону, але той впав і травмувався. Контролери ЛКП “Львівавтодор” розборонили чоловіків та викликати швидку медичну допомогу і наряд патрульної поліції.
🔷 На трамвайній зупинці біля храму св. Ольги та Єлизавети до контролерів звернулася по допомогу мешканка міста, яка повідомила, що її побили та обікрали і попросила викликати “швидку”, оскільки погано себе почувала. Медики, які прибули на місце, встановили попередній діагноз – закрита черепно-мозкова травма. Постраждалу госпіталізували.
Ще два випадки сталися у понеділок, 20 лютого ⬇
🔷 Один з них – біля зупинки громадського транспорту на площі Кропивницького. Працівники магазину разом із перехожим якраз затримували молодика, який не розрахувався на касі за пляшку алкоголю. Наші контролери допомогли у затриманні, а також викликали на місце правоохоронців для з’ясування обставин.
🔷 Цього ж дня біля Парку культури контролери виявили чоловіка, який лежав на тротуарі. На місце викликали швидку медичну допомогу та поліцію.
Небайдужість і сміливість – не пусті слова і не абстрактні речі. Вони мають імена та обличчя. І в перерахованих випадках – це імена контролерів ЛКП “Львівавтодор”: Тарах Максим і Гринько Людмила, Стельмах Олег, Мисьо Іван і Демчишак Людмила, Фок Андрій і Жидяк Олена 🫶
Дякуємо вам за небайдужість, людяність та сміливість. На ваших шевронах слова: “Допомога. Захист. Контроль”, і ви щоденною працею та вчинками доводити, що це не просто слова. Що це ваше життєве кредо.