Відкриття нових майданчиків ЛеоПарковки

Відкриття нових майданчиків ЛеоПарковки 🅿️⬇️⬇️

Із понеділка, 25 вересня, запрацюють ще два паркувальні майданчики ЛеоПарковки, оператором яких є ЛКП “Львівавтодор” – 📍 на вул. Японській (у 3-й зоні паркування) та на вул. Братів Міхновських (у 4-й зоні паркування). Графік роботи майданчиків: у будні дні з 08:00 до 20:00.

✅ Майданчик на вул. Японській налічує 27 паркомісць/3 з яких – для осіб з інвалідністю. Тариф паркування діє відповідно до зональності майданчика – 10 грн/год. Найближчий термінал EasyPay для оплати готівкою є на вул. Коновальця, 7.

✅ Майданчик на вул. Братів Міхновських налічує 50 паркомісць/5 з яких – для осіб з інвалідністю. Вартість години паркувальної сесії становить 5 грн відповідно до зональності. Термінали EasyPay для оплати готівкою – на вул. Городоцькій, 92, 94.

А також доступна безготівкова оплата на майданчиках ЛеоПарковки: відскануйте камерою телефону QR-код на інфощиті та сплатіть через веб-сторінки EasyPay, UNIP або ж – через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP.

Крім того, діють загальні абонементи на паркування та пільгові – для мешканців будинків, безпосередньо прилеглих до паркувальних майданчиків. Детальніше про це є на нашому сайті:  🤗👌