Дайджест новин

Хтось пише списки з мріями та “хотілками” у вигляді соболиної шуби чи Мальдів (лише лінивий не бачив цього тижня папірців з новорічними бажаннями чиновниці податкової 😅). Ми будуємо не мрії, а конкретні плани – як зробити наш Львів ще кращим 💪🥰 У який спосіб ЛКП “Львівавтодор” крок за кроком втілює їх у життя – читайте у дайджесті новин за тиждень ⬇⬇⬇
🔰 Резервне живлення світлофорних об’єктів на складних перехрестях у Львові
Всього у Львові визначено 20 світлофорних об’єктів, які в умовах перебоїв зі світлом першочергово потребують забезпечення резервним живленням. ЛКП “Львівавтодор” опрацювало різні варіанти забезпечення їх альтернативними джерелами живлення, але це обійдеться місту в мільйони гривень. В умовах обмеженого фінансування ми знайшли альтернативне рішення і запустили акцію “Допоможи заживити світлофор – отримай абонемент на паркування”. Якщо ви готові поділитися своїми генераторами чи іншими джерелами живлення з нашими світлофорами – отримаєте у подарунок місячний абонемент на паркування у ІІ зоні. Маєте пропозиції – телефонуйте за номером: 0 800 303 007.
🚦До речі, станом на зараз безперебійною роботою забезпечено 5 світлофорних об’єктів, зокрема своїм резервним живленням поділилися:
➡ ОСББ “БАРВІНОК 47” – світлофорний об’єкт на перехресті вул. Наукова – вул. Стрийська;
➡ ЛКП “Львівтеплоенерго” – світлофорний об’єкт на перехресті вул. Бандери – вул. Антоновича;
➡ ЛКП “Львівелектротранс” – світлофорний об’єкт на перехресті вул. Сахарова – Вітовського – Коперника;
➡ ще два світлофорні об’єкти, які розташовуються по вул. Митна – вул. Личаківська та вул. Сахарова – вул. Горбачевського, забезпечено резервним живленням ресурсами ЛКП “Львівавтодор”.
Дякуємо усім, хто долучається і ділиться живленням з нашими світлофорами 💓
🔰 Реконструкція вул. Шевченка
Роботи тривають на двох відрізках – від вул. Яцкова до вул. Бортнянського та від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого.
👷‍♂️ Ділянка від вул. Яцкова до вул. Бортнянського:
◾заїзд з вул. Шевченка на вул. Бортнянського вже готовий, на цьому повороті завершують облаштовувати тротуар;
◾завершують замощувати заїзд з вул. Шевченка на вул. Яцкова;
◾влаштовують бордюри для заїзду на вул. Скляну;
◾продовжують облаштовувати фундаменти під опори контактної мережі та дозамощувати трамвайну колію.
👷‍♂️ Ділянка від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого:
◾триває влаштування водопроводу діаметром 225 мм навпроти супермаркету “Сільпо” і ЖК “Велика Британія”;
◾на заїздах до житлових комплексів “Ріел” та “Семицвіт” укладено футляри телефонної каналізації, зовнішнього освітлення та електрокабелів.
🔰 Транспортний хаб і громадський простір над підпірною стінкою по вул. Бандери
Минулого тижня на території майбутнього транспортного хабу висадили 11 дерев. Цього тижня змонтували вуличні меблі, а саме 8 лавок, а також дозамостили плитку. Що стосується ділянки громадського простору безпосередньо біля Органного залу – цього тижня тут займалися влаштуванням земляного корита.