Дайджест новин

Лютий лютує, ЛКП “Львівавтодор” працює 😍 Що нового за тиждень – читайте у дайджесті новин ЛКП “Львівавтодор” ⬇⬇⬇
🔰 Відкриття нового паркувального майданчика у центрі Львова🔰
У вівторок, 9 лютого, було відкрито паркувальний майданчик по вул. Таманській, оператором якого за результатами конкурсу визначено ЛКП “Львівавтодор”. Нова парковка налічує 12 паркувальних місць, з них одне – для осіб з інвалідністю.
Загалом підприємство обслуговує 71 паркувальний майданчик. Для прокладання маршруту до них, ми розробили інтерактивну Google мапу: https://cutt.ly/GCrYMEe
🔰 У ЛКП “Львівавтодор” з’явився власний сайт 🔰
Відтепер вичерпну інформацію про всі напрямки діяльності ЛКП “Львівавтодор” можна знайти на сайті 👉 https://lvivavtodor.com.ua. Користуйтеся 💙
🔰 Реконструкція вул. Шевченка. Облаштування громадського простору над підпірною стінкою по вул. Бандери 🔰
Випав сніг, вдарив мороз – відповідно деякі види робіт довелося частково призупинити, їх продовжать, коли буде потепління. Робимо те, що можна при наявних погодних умовах, дотримуючись технології виконання робіт.
👷‍♂️ Реконструкція вул. Шевченка
◾Відрізок від вул. Яцкова до вул. Бортнянського. Тут облаштовані два заїзди – з вул. Шевченка на вул. Бортнянського та з вул. Шевченка на вул. Яцкова (останній ще має вистоятися протягом двох тижнів, поки набере міцності цементний розчин). Цього тижня при сприятливих температурних режимах продовжили монтаж поребриків, бордюрів, укладання бетонної плитки на тротуарах, влаштування заїзду з вул. Шевченка на вул. Скляну, також повністю завершили мостити трамвайну колію бруківкою та мозаїкою.
◾Відрізок від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого. Завершено прокладання водопроводу діаметром 225 мм, триває його підключення до житлових будинків.
👷‍♂️ Громадський простір над підпірною стінкою по вул. Бандери
На ділянці від вул. Професорської до вул. Бандери тривала укладка бордюрів, поребриків, фігурних елементів мощення. Біля Органного залу продовжуються роботи з влаштування корита, а також вивіз ґрунту.
🔰 Резервним живленням забезпечення 8 складних перехресть з світлофорами 🔰
Майже половину складних перехресть з світлофорами у Львові, які було визначено спільно з Департаментом мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР та УПП у Львівській області, вже забезпечено резервним живленням. Таким чином в умовах регулярних вимкнень електроенергії із 20 критичних світлофорних об’єктів безперебійною роботою вже забезпечено 8:
🚦вул. Сахарова – вул. Вітовського – вул. Коперника
🚦вул. Личаківська – пл. Митна
🚦вул. Стрийська – вул. Наукова
🚦вул. Стрийська – вул. Сахарова
🚦вул. Сахарова – вул. Горбачевського
🚦 вул. Бандери – вул. Антоновича
🚦вул. Липинського – вул. Промислова – вул. Полтв’яна
🚦вул. Личаківська – вул. Пасічна
При нагоді дякуємо бізнесу, що ділитися своїм живленням з нашими світлофорними об’єктами. І нагадуємо, що акція “Допоможи заживити світлофор – отримай абонемент на паркування” триває 🤩
🔰 Розіграш абонемента на паркування до Дня закоханих 🔰
ЛКП “Львівавтодор” оголосило розіграш місячного абонемента на паркування в усі зони відведених паркувальних майданчиків. Детальніше про умови участі читайте тут 👉 https://cutt.ly/w3hEUR7 🥰
P.S. Робочий тиждень завершується тривогою і звуками вибухів 🤯 Але ми всі тримаємося, бо на нашому захисті стоять ЗСУ 💓