Дайджест новин

Яка п’ятниця і завершення робочого тижня без традиційного підсумкового дайджесту новин ЛКП “Львівавтодор” 😄⬇️
 
🔰ЛеоКартні новини: з 11 грудня у всьому громадському транспорті запрацює безготівкова оплата
Починаємо наш дайджест із мегановини – 8 листопада виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про початок функціонування етапу “Безготівкова оплата проїзду” у громадському транспорті Львівської громади з 11.12.2023 р 🤩
А це означає, що із 11 грудня у всьому міському транспорті (автобусах, маршрутках, трамваях, тролейбусах) пасажири зможуть сплатити/завалідувати проїзд: ✅загальною ЛеоКарт; ✅пільговою ЛеоКарт; ✅учнівською ЛеоКарт; ✅студентською ЛеоКарт; ✅безконтактною банківською карткою; ✅гаджетом з підтримкою ApplePay\GooglePay; ✅готівкою й отримати паперовий квиток із QR-кодом, що автоматично завалідований у системі; ✅оплатити багаж.
 
➡️ Вже із 15 листопада у кіосках “Інтерпрес” та через термінали EasyPay можна буде придбати загальну транспортну картку ЛеоКарт.
Про все це детально будемо розповідати на офіційних ресурсах ЛеоКарт – обов’язково підписуйтесь, якщо досі цього не зробили:
 
🔰Завершено озеленення схилу біля дитячої лікарні на вул. П. Орлика
У межах додаткових робіт з реконструкції вул. П. Орлика, яка виконується на замовлення ЛКП “Львівавтодор”, завершено висадку зелених насаджень біля дитячої лікарні 🌿 Всього на схилі, який веде до медзакладу, висаджено 73 дерева (граб, клен, черемха, платан, сакура), а біля підніжжя схилу навколо парковки – 139 кущів 💚
 
🔰Біля чотирьох павільйонів очікування громадського транспорту на вул. Шевченка встановили нові сміттєві урни
Минулого тижня на посадкових платформах реконструйованої вул. Шевченка змонтували чотири павільйони очікування громадського транспорту (2 біля супермаркету “Сільпо”, інші 2 – перед перехрестям вул. Шевченка – вул. Юнаківа). А цього тижня біля кожного з них облаштували новий смітник 👌
Нагадаємо, нещодавно у межах додаткових робіт з реконструкції вул. П. Орлика було встановлено 33 нові сміттєві урни.
 
🔰Облаштування Центру надання інформації на площі Двірцевій
У рамках завершення реконструкції площі Двірцевої триває облаштування Центру надання інформації. Цього тижня підрядною організацією виконувався монтаж: плит вентильованого фасаду будівлі, дверних ручок, водонагрівача, ще одного конвектора ☑️
 
🔰Вимкнення світлофорів у зв’язку зі заміною критично зношених опор
ЛКП “Львівавтодор” продовжує масштабне оновлення критично зношених світлофорних опор ✔️ У зв’язку з цим, вимушені тимчасово вимикати світлофори. Цього тижня нашими фахівцями взято в роботу світлофорні об’єкти на вул. Володимира Великого, 16 (поблизу Львівського кіноцентру) та на перехресті просп. Чорновола – вул. Петра Панча – вул. Торф’яна. На обох ділянках підрядною організацією було встановлено нові опори. Відтак цього тижня фахівці нашого підприємства почали демонтовували світлофорне обладнання зі старих опор і монтували на нові 👷‍♂️ Щоб мінімізувати незручності для мешканців – зазначені світлофори вимикаються ситуативно, тобто лише на час проведення робіт нашими працівниками.
 
🚦Світлофорний об’єкт на вул. Володимира Великого, 16. Було вимкнуто для проведення робіт із 14:40 год. 7 листопада та відновлено його роботу о 17:05 год. 7 листопада. Оскільки не всі заплановані роботи завершені, плануємо знову ситуативно вимикати дані світлофори – дату і час повідомимо додатково.
 
🚦Світлофорний об’єкт перехресті просп. Чорновола – вул. Петра Панча – вул. Торф’яна. Роботи на даному світлофорному об’єкті розпочали 8 листопада і станом на зараз ще виконуються. Світлофори вимикають ситуативно – на час виконання робіт, а потім знову включають. Про завершення робіт на даному об’єкті повідомимо додатково. Оновлено: станом на 17:20 год. 10 листопада даний світлофорний об’єкт увімкнено – роботи завершені в повному обсязі.
 
Підписуйтеся на Telegram-канал ЛКП “Львівавтодор”: https://t.me/lvivavtodor