Дайджест новин

Витратьте 5 хвилин, щоб це прочитати! ⚡ Бо ризикуєте проґавити корисності тижневого дайджесту ЛКП “Львівавтодор” 😉 Почнемо з найважливішого – вже наступного тижня проїзною стане ще одна ділянка вул. Шевченка 🚧🚗 Читайте далі, щоб бути в курсі останніх новин ⬇⬇⬇
🔰 Відкриття для проїзду ще одного відрізка вул. Шевченка
Гарні новини для водіїв! Через лічені дні для проїзду транспорту відкриють частину вул. Шевченка на ділянці від вул. Яцкова до вул. Бортнянського. На даному відрізку дороги облаштовано нижній шар асфальтобетону, верхні постелять у весняний період. Тут вже повністю замощено трамвайну колію та забруковано заїзди з вул. Шевченка на вул. Яцкова, а також на вул. Бортнянського, роботи з облаштування заїзду на вул. Скляну на завершальному етапі. По непарній частині вул. Шевченка на тротуарах повністю укладено покриття з бетонної плитки, по парній стороні – роботи вже завершують.
Таким чином після відкриття цієї ділянки вул. Шевченка стане проїзною на відрізку від вул. Залізничної до вул. Бортнянського. Слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці, щоб не пропустити новину про відкриття! 🤩
🔰 Допомога незламним дітками, які постраждали від війни
Війна триває вже майже рік, всім нам важко, але ми повинні продовжувати з усіх сил донатити ❤️‍🩹 На сайті благодійної платформи dobro.ua. триває збір коштів на закупівлю наркозно-дихального апарату для Дитячої лікарні Національного центру “Незламні”, де надають допомогу постраждалим від війни маленьким українцям. Медзакладу дуже потрібні додаткові наркозні станції, вартість однієї – 2,2 млн грн.
Більше половини необхідної суми зібрано, залишилося ще 907 тис. грн. До цієї акції долучились і працівники ЛКП “Львівавтодор” та перерахували 44 767 грн. Залишаємо посилання для підтримки незламних маленьких українців: https://dobro.ua/project/UnbrokenChristmas/.
🔰 Подати документи на пільговий ЛеоКарт та ЛеоПарковку мешканця можна через “Дію”
ЛКП “Львівавтодор” спільно з Управління ІТ Львівської міської ради запустили шеринг цифрових документів через “ДіЯ” на оформлення: персоналізованої транспортної картки “ЛеоКарт” та пільгового тарифу та абонемента на паркування для мешканців, які проживають у будинках, що безпосередньо прилягають до майданчиків ЛеоПарковки.
Лише один клік – і ваші цифрові версії документів в “ДіЇ” прямують до нас на опрацювання ✅
🔰 Резервне живлення світлофорних об’єктів у Львові
Цього тижня працівники відділу з обслуговування світлофорних об’єктів прокладали кабелі для електроживлення, а також встановлювали необхідне електрообладнання, яке відповідає за перемикання від одного джерела живлення до іншого, на двох світлофорних об’єктах: вул. Хмельницького – вул. Грінченка, а також вул. Стрийська – вул. Вернадського.
Таким чином незабаром вже 11 критичних світлофорних об’єктів Львова будуть забезпечені резервним живленням і не боятимуться вимкнень електроенергії🚦⚡При нагоді ще раз дякуємо усім небайдужим львів’янам, що допомагають заживлювати наші світлофори і робити складні перехрестя у місті безпечнішими 💙 Зокрема, окрема подяка за консультування та долученість депутату Львівської міської ради Олекса Возняк.
Детальніше про альтернативне живлення світлофорних об‘єктів готуємо для вас цікавий матеріал, тож слідкуйте за оновленнями сторінки! 😉
🔰 Облаштування громадського простору над підпірною стінкою по вул. Бандери
Над підпірною стінкою продовжується облаштування громадського простору. Станом на зараз тут завершено замощення на ділянці від будинку №10 до будинку № 15 вул. Бандери, розпочато облаштування мозаїки та плитки на відрізку від будинку № 10 вул. Бандери до Органного залу. Що стосується площі перед Органним залом, то частина її вже готова до проведення робіт із замощення 👷‍♂️
P.S. Підписуйтеся на Telegram-канал ЛКП “Львівавтодор” 👉 https://t.me/lvivavtodor