Дайджест новин

Це був справді насичений і результативний тиждень 🔥
На останній ділянці вул. Шевченка, де триває реконструкція, влаштовують піщану основу під дорожнє полотно, пішохідну зону над підпірною стінкою по вул. Бандери повністю замощено. У рамках реконструкції вул. Б. Хмельницького довстановили всі лавки і ось-ось стартує ремонт ділянки по вул. Робітній. Також цього тижня контролери ЛКП “Львівавтодор” поповнили скарбничку добрих справ, повернувши знайдені цінні речі канадійцю, який їх загубив біля залізничного вокзалу у Львові.
Традиційно всі деталі – у дайджесті новин ЛКП “Львівавтодор” ⬇
🔰 Реконструкція вул. Шевченка: які роботи виконуються
Наразі активні роботи ведуться на ділянці від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого:
◾влаштовують піщану основу під дорожню частину і трамвайну колію на ділянці вул. Шевченка від будинку № 19 до № 15
◾виконують роботи по влаштуванні траншей для заміни газових вводів до 7 будинків по вул. Шевченка – № 70, 70а, 68, 58, 56, 56а, 54
◾монтаж колодязів зовнішнього освітлення на ділянці вул. Шевченка від будинку № 58 до № 70а
◾завезення матеріалів під влаштування трамвайної колії та тротуарів
Що стосується ділянки від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, то цього тижня тут виконувалися роботи із підключення живлення трамвайної лінії.
🔰 Замощення пішохідної зони над підпірною стінкою по вул. Бандери
На території пішохідної зони над підпірною стінкою повністю уклали фігурні елементи мощення – від вул. Бандери, 15 до вул. Дорошенка. Тут ще мають встановити опори зовнішнього освітлення, а біля підніжжя підпірної стінки облаштувати велодоріжку.
🔰 У рамках реконструкції вул. Б. Хмельницького відремонтують частину вул. Робітньої
У рамках реконструкції вул. Б. Хмельницького цього тижня довстановили всі лавки – загалом їх 11. Також найближчим часом мають розпочати роботи на ділянці по вул. Робітній, протяжність якої 130 м. Тут прокладуть каналізаційний колектор, а також облаштують нове дорожнє покриття, тротуари і газони.
🔰 Контролери ЛКП “Львівавтодор” повернули загублені цінні речі громадянину Канади
Канадець загубив на лавці зупинки громадського транспорту мобільний телефон, в чохлі якого були водійські права та дві картки іноземних банків. На щастя, цінні речі іноземця знайшли контролери нашого підприємства і повернули їх власнику. Чоловік був неймовірно вдячний і вражений порядністю та небайдужістю українців 🫶
P.S. Весняного і сонячного настрою усім! 🥰