Дайджест новин

Проводжаємо останній робочий день тижня традиційним дайджестом новин від ЛКП “Львівавтодор” 🤩 Читайте наші дайджести, щоб не пропустити важливі події 🥰 Спойлер – сьогодні на території транспортного хабу на перехресті вул. Бандери – Чупринки розпочали висадку дерев, також повернули на попереднє місце зупинку громадського транспорту, яку довелося перенести для влаштування безбар’єрної платформи. Цікаво? 😉 Читайте далі👇
🔰 Транспортний хаб та підпірна стінка з громадським простором по вул. Бандери
Територію транспортного хабу вже майже повністю замощено: залишилося укласти близько 35 кв. м. плитки на ділянці примикання до лунок для зелених насаджень. Сьогодні тут стартувала висадка дерев 🌳
Також на території хабу зі сторони вул. Чупринки влаштовано безбар’єрну платформу. Нині на оновлену платформу повернули зупинку громадського транспорту, яку 11 січня у зв’язку з даними роботами довелося перенести далі по вул. Чупринки на відстань 30 м.
Що стосується громадського простору біля Органного залу – тривають роботи з облаштування фігурних елементів мощення по вул. Бандери від будинку №10 до №15.
🔰 Реконструкція вул. Шевченка
Наразі в рамках реконструкції вул. Шевченка непроїзною залишається ділянка від вул. Яцкова до вул. Ярослава Мудрого. Відкрити рух незабаром заплановано на таких відрізках: від вул. Яцкова до вул. Бортнянського та від вул. Ярослава Мудрого до житлових комплексів “Ріел” та “Семицвіт”.
На відрізку від вул. Яцкова до вул. Бортнянського продовжують облаштовувати тротуари та фундаменти під опори контактної мережі. На цій ділянці вже забруковано поворот з вул. Шевченка на вул. Бортнянського, залишається облаштувати заїзди з вул. Шевченка на вул. Яцкова та вул. Скляну, а також дозамостити трамвайні колії.
Для відкриття руху транспорту на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до житлових комплексів “Ріел” та “Семицвіт” ще необхідно укласти футляри телефонної каналізації, зовнішнього освітлення та електрокабелів і облаштувати з вул. Шевченка тимчасові заїзди до цих будинків.
Також наразі на вул. Шевченка тривають роботи із влаштування водопроводу діаметром 225 мм навпроти супермаркету “Сільпо” і ЖК “Велика Британія”.
🔰Новини про е-квиток “ЛеоКарт” читайте на профільних сторінках 👇
P.S. Неба без ракет і спокійного завершення робочого тижня! 🤍