Додаткові паркувальні місця на майданчику ЛеоПарковки – ЛКП “Львівавтодор” на вул. Винниченка.

🅿️⬇️ Додаткові паркувальні місця на майданчику ЛеоПарковки – ЛКП “Львівавтодор” на вул. Винниченка.

Із вівторка, 16 серпня, розширюється платний паркувальний майданчик ЛеоПарковки на вулиці Винниченка відповідно до внесених змін у додаток 2 ухвали ЛМР від 27.01.2011 № 120. ➡️ Йдеться про 8 додаткових паркомісць на вул. Винниченка, 32, серед яких – 1 місце передбачено для осіб з інвалідністю.

Наразі тривають роботи зі встановлення відповідних дорожніх знаків на території цих паркувальних місць та нанесення дорожньої розмітки.

➡️ Тож водії, нагадуємо детальнішу інформацію про майданчик на вул. Винниченка:
☑️ Розташований у 2-й паркувальній зоні.
☑️ Загалом налічуватиме 27 загальних паркомісць/3 для осіб з інвалідністю.
☑️ Графік роботи: в будні дні з 08:00 до 20:00. Тариф діє відповідно до зональності майданчика – 15 грн/год (для легкового транспортного засобу).

Сплатити готівкою за паркувальну сесію можна через термінал EasyPay на вул. Винниченка, 22 (біля Порохової вежі). Безготівково: відсканувавши камерою телефону QR-код на інфощиті й обравши сервіс для оплати – через веб-сторінки EasyPay, UNIP або ж через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP.

👌 А також можна придбати загальний абонемент на паркування для фізичних осіб на відведених майданчиках ЛеоПарковки. Детальніше про це на сайті: https://parking.lviv.ua/general-subscriptions/