Додаткові паркувальні місця та передбачене місце для електромобілів – на майданчику ЛеоПарковки – ЛКП “Львівавтодор” на вул. Бандери.

🅿️⬇️Додаткові паркувальні місця та передбачене місце для електромобілів – на майданчику ЛеоПарковки – ЛКП “Львівавтодор” на вул. Бандери.

Із понеділка (07.08) паркомісця у частині перехрестя вул. Митрополита Ангеловича – вул. Бандери додаються до платного майданчика ЛеоПарковки на вул. Бандери📍 Відповідні зміни внесено у схему організації дорожнього руху з розміщенням місць для паркування авто на вул. Бандери та було погоджено Управлінням патрульної поліції у Львівській області.

☑️Йдеться про 4 паркувальні місця у частині перехрестя з вул. Митрополита Ангеловича. Наразі встановлюємо дорожні знаки на території цих паркомісць та наносимо дорожню розмітку.

☑️А також передбачено 1 місце для електромобілів, яке згодом облаштуємо зарядним пристроєм! Про це повідомимо додатково🙂

➡️Тож водії, нагадуємо детальніше про майданчик на вул. Бандери:
🔸Загалом налічуватиме 70 загальних паркомісць/7 для осіб з інвалідністю.
🔸Розташований у 3-й паркувальній зоні.
🔸Графік роботи: в будні дні з 08:00 до 20:00. Тариф діє відповідно до зональності майданчика – 10 грн/год. Сплатити готівкою можна через термінали EasyPay на вул. Бандери, 17, 71.

Безготівково: відсканувати камерою телефону QR-код на інфощиті й вибрати сервіс для оплати – через веб-сторінки EasyPay, UNIP або через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP. Придбати загальний абонемент на паркування.

І нагадаємо: для мешканців будинків, прилеглих до майданчика, діють пільгові абонементи або пільговий тариф за 3 грн/год. Пільги поширюються і для зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, що живуть у будинках, прилеглих до майданчиків.
➡️Детальніше про абонементи тут: https://parking.lviv.ua/seasontickets/