Допомога. Захист. Контроль.

Ця усміхнена дівчина на фото – контролерка ЛКП “Львівавтодор” Надія Кравець. Паралельно із виконанням своїх основних посадових обов’язків у громадському транспорті, наша Надія встигає допомагати тим, хто цього потребує. Бо “Допомога. Захист. Контроль” на шевронах працівників відділу контролю – це не просто гучні слова, а конкретні дії.

Буквально вчора Надія Кравець допомогла жінці, яка зле себе почувала і зомліла на зупинці громадського транспорту на пл. Митній. Не гаючи часу, контролерка викликала на місце швидку допомогу. Жінку госпіталізували у медичний заклад.

Того ж дня Надія ще раз поповнила свою скарбничку добрих справ. У маршрутці №92 на пасажирському сидінні вона знайшла загублений iPhone. На телефон задзвонила власниця, тож контролерка домовилася з нею про зустріч і повернула їй згубу. Жінка була щиро вдячна за добропорядність і чесніть.

“Добрі справи розпалюють світло всередині нас. А так важливо бути світлом у ці темні часи“, – каже Надія Кравець. Підтримайте її вподобайками і сердечками ❤️