Друга “зелена хвиля” для світлофорів на вул. Городоцькій

Друга “зелена хвиля” для світлофорів на вул. Городоцькій👌

Фахівці ЛКП “Львівавтодор” запустили режим координованого керування світлофорами “Зелена хвиля” на ще одній ділянці вул. Городоцької.

Наступний проєкт жорсткої координації роботи світлофорів на вул. Городоцька, який розробили та запустили на новому обладнанні, складається із світлофорних об’єктів:
🚦вул. Городоцька, 210;
🚦вул. Городоцька – вул. Самбірська – вул. Величка;
🚦вул. Городоцька – вул. Ряшівська.

➡️Це означає, що зелений сигнал вмикається почергово на кожному світлофорному об’єкті, відповідно при дотриманні рекомендованого швидкісного режиму (максимальна швидкість руху, яка закладається в проєкті – 50 км/год) – відрізок від вул. Городоцька, 210 до перехрестя з вул. Ряшівською можна проїхати без зупинок. Координація працює у напрямку виїзду з міста та за умови дотримання швидкісного режиму.

Фахівці ЛКП “Львівавтодор” вивчають можливість скоординувати роботу світлофорів і на інших відрізках вул. Городоцької.

💬 “Може виникнути логічне питання: чому в координації не працює світлофор на перехресті вул. Городоцька – вул. Виговського та вул. Городоцька (“Київстар”). Щодо першого світлофорного об’єкта, то з 07:00 до 20:00 на вул. Городоцькій в напрямку виїзду з міста горить постійний зелений сигнал, тим самим розвантажуючи ділянку вул. Городоцька між вул. Виговського та вул. Сяйво. Щодо другого світлофорного об’єкта, то він працює в режимі виклику пішохідної фази”, – зазначив начальник відділу транспортного планування, моделювання та організації дорожнього руху ЛКП “Львівавтодор” Тарас Мазур.

Наразі фахівці продовжують збір даних про характер руху та інтенсивності транспорту та пішоходів на цій ділянці вул. Городоцької. Відповідно, за потреби будуть сконфігуровані такі режими роботи даних світлофорних об’єктів, які дозволять їх також включити в “Зелену хвилю”. Аналогічні роботи проводяться щодо ще двох світлофорних об’єктів, а саме вул. Городоцька (біля жиркомбінату) та вул. Городоцька – вул. Народна. Тож незабаром можливі чергові зміни режимів роботи світлофорного регулювання на вул. Городоцькій – про це повідомлятимемо додатково 🙂