Завершальна стадія реконструкції вул. Шевченка

Завершальна стадія реконструкції вул. Шевченка 👷 Розповідаємо, як тривають роботи і коли відкриття 🙂
Знаємо, як сильно ви чекаєте дня, коли вул. Шевченка стане повністю проїзною. Ми на фінішній прямій і вже до кінця травня плануємо пустити тут транспорт 😍
Які роботи відбуваються і що залишається виконати на останній ділянці вул. Шевченка – від вул. Ярослава Мудрого до вул. Яцкова ⬇⬇⬇
✅ На відрізку від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, де наприкінці лютого для проїзду транспорту відкрили праву смугу руху, встановили всі дорожні знаки, а також близько сотні антипаркувальних стовпців. Залишається постелити два верхні шари асфальту на проїжджій частині, облаштувати велодоріжку та велосмугу, а також контактну мережу трамвая, освітлення, дорожню розмітку та зробити озеленення.
✅ На відрізку від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого вже завершено облаштування центрального каналізаційного колектора, залишається до нього під’єднати 4 будинки. Наступного тижня мають розпочати копати корито під влаштування дорожнього одягу та трамвайної колії.
Також вже завершено облаштування двох заїздів до житлових комплексів “Ріел” та “Семицвіт”. На відрізку від вул. Ярослава Мудрого до цих ЖК замощено трамвайну колію, на проїжджій частині дороги ще потрібно постелити середній та верхній шари асфальту. Також облаштовано тротуар від будинку № 11 до будинку № 15 вул. Шевченка, залишається укласти тротуарну плитку по парній стороні вулиці.