Завершальні роботи з реконструкції вул. Шевченка

Через кілька тижнів тут вже буде їздити транспорт, а поки розповідаємо, як тривають завершальні роботи в рамках реконструкції вул. Шевченка 🙂
 
За попередньою інформацією, приблизно через тиждень-півтора підрядна організація приступить до укладки верхнього шару асфальту на останній ділянці вул. Шевченка – від будинку №13 до №47. Щоб розпочати ці роботи, насамперед необхідно завершити підняття люків та дощоприймальних решіток у рівень верхнього шару асфальтобетонного покриття, а також, щоб бетон набрав необхідну міцність.
 
👷 Наразі основні роботи тривають на ділянці від вул. Шевченка, 13 до вул. Бортнянського:
 
🔹закінчують замощувати бруківкою трамвайну колію
🔹облаштовують заїзди до житлових будинків
🔹встановлюють поребрики та бордюри
🔹замощують тротуари
🔹піднімають люки та дощоприймальні решітки (на ділянці від вул. Бортнянського до вул. Шевченка,47 ці роботи вже завершили)
🔹розпочали монтаж тросових поперечин контактної мережі з підвісами для контактного проводу
🔹підсипають ґрунт для влаштування зелених зон
🔹триває висадка дерев – станом на зараз в рамках реконструкції вул. Шевченка висаджено вже 34 дерева
 
🚗 До слова, наразі повністю перекритою для руху транспорту залишається ділянка від вул. Ярослава Мудрого до вул. Бортнянського. Проїзд відрізком від вул. Яцкова до вул. Бортнянського забезпечений по замощеному покриттю трамвайної колії, рух іншою смугою – тимчасово перекритий у зв’язку з підготовчими роботами для влаштування тут верхнього шару асфальту.
 
До речі, у нас є Telegram-канал: https://t.me/lvivavtodor 🙂 Будемо вдячні за підписку! ✅