Запрацювали ще ТРИ паркувальні майданчики ЛеоПарковки

Продовжуємо поступово відкривати майданчики ЛеоПарковки, оператором яких став ЛКП “Львівавтодор” 🅿️⬇️⬇️

Так, від сьогодні, 31 серпня, запрацювали ще три паркувальні майданчики ЛеоПарковки. Тож розповідаємо детальніше про кожен з них – локація, кількість паркомісць, тариф і способи оплати.

➡️ Нові паркувальні майданчики розташовані у 3 зоні паркування:

🚗 майданчик на вул. І. Франка, 66 налічує 5 паркомісць, з них 1 – для осіб з інвалідністю. Найближчий термінал EasyPay для оплати готівкою: на вул. І. Франка, 66 (зупинка громадського транспорту).
🚗 майданчик на вул. Академіка Люльки (парна сторона вздовж вулиці) налічує 7 паркомісць, з них 1 – для осіб з інвалідністю. Термінали EasyPay для оплати готівкою – на вул. Куліша, 34,43.
🚗 майданчик на вул. Гоголя (буд. №5-15) налічує 19 паркомісць, з них 2 – для осіб з інвалідністю. Термінал EasyPay – вул. Городоцькій, 67.

➡️ Графік роботи майданчиків: у будні дні з 8:00 до 20:00.

➡️ Тариф паркування діє відповідно до зональності майданчика – 10 грн/год. Можна сплатити готівкою через термінал EasyPay (адреси вказані вище), а також безготівково: відсканувавши камерою телефону QR-код на інфощиті – через веб-сторінки EasyPay, UNIP та через завантажені застосунки EasyPay, Приват24, UNIP.

Крім того, щоб заощадити на сплаті за паркування, можна придбати загальний абонемент на паркування (денний, місячний, квартальний чи піврічний). А для мешканців будинків, прилеглих до паркувальних майданчиків, діють пільгові абонементи або пільговий тариф – 3 грн/год. Детальніше про абонементи тут: https://parking.lviv.ua/seasontickets/

Вдалого всім дня і паркування! 👌🙂