ЛеоКартний дайджест

Усім приготуватися😉 – до запуску безготівкової оплати проїзду у всьому громадському транспорті залишається 2 дні. До вашої уваги ЛеоКартний дайджест новин ЛКП “Львівавтодор” – тут зібрана найважливіша інформація для пасажирів ⬇️⬇️⬇️
 
🔰Як можна буде оплачувати проїзд у громадському транспорті Львова з 11 грудня?
На етапі впровадження безготівкової оплати проїзду у всіх автобусах, маршрутках, трамваях, тролейбусах Львівської громади пасажири будуть оплачувати/валідувати проїзд:
🔵транспортними картками ЛеоКарт (загальною, персоналізованою);
🔵безконтактною банківською карткою, гаджетом з підтримкою Apple Pay/Google Pay;
🔵готівкою у водія – при цьому обов’язково необхідно отримати паперовий квиток з QR-кодом, що завалідований у системі.
🔹Крім того, однією карткою ЛеоКарт (загальною, персоналізовано) чи банківською карткою можна оплатити проїзд за кількох пасажирів та багаж (максимально ще 3 квитки, крім валідації вашого проїзду).
Щоб оплатити/завалідувати проїзд – прикладіть транспортну ЛеоКарт/банківську картку/гаджет з підтримкою Apple Pay/Google Pay до зчитувача в нижній частині валідатора. Дочекайтесь зеленої галочки та одинарного звукового сигналу – вашу поїздку успішно зареєстровано.
 
🔰Види транспортних карток ЛеоКарт
☑️Загальна ЛеоКарт (червона картка) – картка “для всіх”, найвигідніший спосіб оплати за проїзд, який дозволяє економити на поїздках у громадському транспорті.
☑️Персоналізована ЛеоКарт (синьо-фіолетова картка) призначена для пасажирів, які можуть їздити у громадському транспорті безкоштовно або зі знижкою: пільгові категорії населення, школярі та студенти. Містить фото та персональні дані власника. Ділиться на наступні категорії.
◾Пільгова транспортна картка – для осіб, які мають право пільгового проїзду в громадському транспорті Львівської громади згідно рішення №1009 ЛМР. Власники пільгової Леокарт можуть здійснювати свої поїздки на безоплатній основі.
◾Учнівська транспортна картка – для учнів, які навчаються у школах Львівської МТГ. Власники учнівської ЛеоКарт можуть їздити у громадському транспорті безкоштовно.
◾Студентська транспортна картка – для студентів, які навчаються у коледжах/професійно-технічних училищах, щоб їздити у всьому громадському транспорті з 50% знижкою.
◾Загальна персоналізована картка – для всіх пасажирів, від анонімної загальної ЛеоКарт відрізняється тим, що містить профіль із даними власника та фотографією.
 
🔰Як придбати та поповнити транспортну картку ЛеоКарт?
Придбати загальну ЛеоКарт та відразу поповнити можна у 50 локаціях – 40 кіосках “Інтерпрес” та 10 терміналах EasyPay. Мапу точок купівлі/поповнення залишаємо у коментарях. Відеоінструкції, як придбати картку – https://leocard.lviv.ua/prydbaty-kartku/.
Наразі доступні такі способи поповнення балансу загальних і персоналізованих ЛеоКарт: онлайн – через застосунок та веб-сайт EasyPay; через термінали EasyPay (обирайте найближчий до своєї локації); у 40 брендованих кіосках “Інтерпрес”. Відеоінструкції, як поповнити баланс транспортної картки – https://leocard.lviv.ua/popovnyty-balans/.
 
🔰Чому із загальною ЛеоКарт – проїзд найвигідніший?
8 грудня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив нові єдині тарифи на проїзд у всьому міському транспорті, які почнуть діяти з 11 грудня. Вартість залежатиме від вибраного пасажиром способу оплати – найдешевшим проїзд буде для власників загальної транспортної ЛеоКарт.
Згідно із ухваленим рішенням виконкому, вартість проїзду становитиме:
✅загальна транспортна ЛеоКарт – 13 грн/поїздка
✅студентська транспортною ЛеоКарт – 6,5 грн/поїздка
✅безконтактна банківська картка, гаджет з підтримкою Apple Pay/Google Pay – 15 грн/поїздка
✅готівкою у водія – тариф 20 грн/поїздка (з 01 червня 2024 року – 25 грн).
ℹ️Детально про тарифи на проїзд, зокрема оплату за попутника та багаж, – за посиланням: http://surl.li/obexv.
 
☝️ І звертаємо увагу пільгової категорії пасажирів. У пунктах подачі документів/видачі ЛеоКарт прийом відбувається виключно за попереднім записом. Для уникнення скупчень і черг просимо попередньо зареєструватись за посиланням https://queue.qsolutions.com.ua:2252/index або за номером телефону гарячої лінії 0800 303 007.
 
Підписуйтеся на Telegram-канал ЛКП “Львівавтодор”: https://t.me/lvivavtodor