На автобусній зупинці “Приміський вокзал” запрацювало електронне табло, яке показує час до прибуття громадського транспорту

ℹ️🚌 7 грудня працівники ЛКП “Львівавтодор” відновили на даній зупинці роботу інформаційного електронного табло, яке показує прогнозований час прибуття шести автобусних маршрутів – № 10, 16, 29, 31, 32, 49.
Нагадаємо, 26 вересня ЛКП “Львівавтодор” відновило роботу електронного табло на трамвайній зупинці “Приміський вокзал”, а 13 вересня – на зупинці громадського транспорту на вул. Захисників України.
📍Загалом на балансі ЛКП “Львівавтодор” є 26 електронних табло. На екрані табло відображається прогнозований час прибуття громадського транспорту, який визначають за допомогою GPS-трекерів на транспортних засобах. Через мобільний зв’язок інформація про локацію перебування транспорту передається на сервер системи автоматичного визначення місця знаходження громадського транспорту. Далі завдяки спеціалізованому програмному забезпеченню і обладнанню інформація про орієнтовний час прибуття транспортного засобу до відповідної зупинки відображається безпосередньо на електронних табло.