На виїзд зі Львова у бік Малехова можна буде проїхати, не стоячи “на світлофорах”

Новий тиждень – нова запущена “зелена хвиля” для світлофорів у Львівській громаді 🙂 Цього разу режим роботи світлофорів “зелена хвиля” впроваджено у с. Малехів.
 
🗨“Ми продовжуємо масштабну реалізацію стратегії підвищення безпеки руху та оновлення системи керування дорожнім рухом загалом, одним з елементів якої є оптимізація та модернізація світлофорного регулювання для зменшення закоркованості та викидів шкідливих речовин. Таким чином із початку року у Львові світлофорне регулювання “зелена хвиля” запущено вже на 5 ділянках: вул. Городоцька (на 2 відрізках), просп. Чорновола, вул. Липинського у Львові, а тепер і в с. Малехів. “Зелені хвилі” налаштовані таким чином, щоб полегшити виїзд із міста. Рухаючись з визначеною швидкістю, водій може без зупинок проїхати світлофори, синхронізовані “зеленою хвилею”, – наголосив директор ЛКП “Львівавтодор” Микола Власюк.
“Зелена хвиля” в с. Малехів складається із 3 світлофорних об’єктів: АЗС “Укрнафта”, пам’ятник Т. Шевченку, вул. Володимира Великого – М06. Швидкість руху, при якій можна проїхати світлофорні об’єкти без зупинок, складає 45-50 км/год.
 
🗨“Ціль цього проєкту – зменшення швидкості руху автомобілів на цій ділянці. Оскільки вона в межах населеного пункту, дозволена швидкість руху – 50 км/год, але практично всі автомобілі порушують цей швидкісний режим, що може призвести до ДТП з травмованими чи загиблими. Також таким чином ми зменшимо навантаження на ділянку вул. Хмельницького перед світлофорним об’єктом вул. Хмельницького – вул. Поліська у ранішні пікові години. Два з цих світлофорних об’єктів є регульованими пішохідними переходами з викликом пішохідної фази. Для того, щоб була можливість зкоординувати роботу цих трьох світлофорних об’єктів, у режимі жорсткої координації потрібно було зробити зміни в програмах регулювання. Тож перед тим, як виконувати такі зміни, ми провели дослідження щодо використання кнопки виклику пішохідної фази. За результатами дослідження, прийняли рішення розробити жорсткі програми регулювання для цих об’єктів на період 07:00-10:00 та зкоординувати їхню роботу”, – зазначив начальник відділу транспортного планування, моделювання та організації дорожнього руху ЛКП “Львівавтодор” Тарас Мазур.