На вул. Пекарська – Тершаковців модернізовано світлофорний об’єкт

На вул. Пекарська – Тершаковців модернізовано світлофорний об’єкт 🚦

У межах капітального ремонту вул. Пекарської силами працівників ЛКП “Львівавтодор” виконано модернізацію світлофорного об’єкта на перехресті вул. Пекарська – вул. Тершаковців. Роботи проведено з метою підвищення безпеки та комфорту всіх учасників дорожнього руху.

Фахівці нашого підприємства завершили модернізацію світлофорного об’єкта минулого тижня. Зокрема, демонтовано старе світлофорне обладнання, облаштовано нові світлофори, встановлено та підключено дорожній контролер, замінено старі опори та консолі, прокладено нові кабелі тощо.

“Після капітального ремонту вул. Пекарської на цьому перехресті з’явились велосмуги, а отже виникло питання, як тут безпечно організувати рух для велосипедистів. Вирішити це питання дозволить світлофорне регулювання. Найближчим часом буде змонтовано велостійку з кнопкою виклику велосипедної фази. Ввімкнення зеленого сигналу для велосипедистів дозволить безконфліктно проїхати це перехрестя”, – пояснив заступник директора ЛКП “Львівавтодор” з безпеки дорожнього руху Роман Кіндер. 

Зазначимо, “апгрейднутий” світлофорний об’єкт на вул. Пекарська – Тершаковців підключено до автоматизованої системи керування дорожнім рухом, що дозволяє цілодобово в режимі реального часу слідкувати за його роботою, оперативно реагувати на аварійні ситуації, дистанційно переналаштовувати.