Нові можливості світлофорного регулювання

Нові можливості світлофорного регулювання 🚦

Робота будь-якого сучасного світлофорного об’єкта керується контролером – це “мозок”, інтелектуальна частина світлофорного регулювання.

Завдяки функціональним можливостям дорожнього контролера на перехрестях запроваджуються оптимальні режими руху та інноваційні підходи у регулюванні рухом такі як: режим “зелена хвиля”, адаптивні режими керування, смарт-перехрестя тощо. Раніше ми розповідали про “зелені хвилі” на вулицях Львівської громади, а найближчим часом розповімо про смарт-перехрестя.

Наразі ЛКП “Львівавтодор” продовжує масштабну заміну старих контролерів. Заміні підлягають контролери, які вже застаріли, часто виходять з ладу, не відповідають державним стандартам в частині безпеки, мають вичерпаний термін експлуатації тощо. Детально про те, чому це важливо, читайте за посиланням (https://telegra.ph/Zam%D1%96na-dorozhn%D1%96h-kontroler%D1%96v–nov%D1%96-mozhlivost%D1%96-sv%D1%96tlofornogo-regulyuvannya-04-09).

Нагадуємо, що реалізація стратегії підвищення безпеки руху дозволить збільшити безпеку та ефективність дорожнього руху, зменшити кількість ДТП та викиди шкідливих речовин.