Паркування без бар’єрів

ЛКП “Львівавтодор”, як оператор паркування, працює над тим, аби місця для людей з інвалідністю були максимально безпечні та комфортні. Шукаємо різні варіанти та рішення для їх покращення. Одне з таких ви вже скоро зможете побачити на майданчику ЛеоПарковки на вул. Бандери.
Вперше у Львові ми розпочали облаштування паркомісць для людей з інвалідністю за рахунок спільного використання частини пішохідної зони, прилеглої до парковки. Таких 5 паркувальних лотів буде на вул. Бандери 🅿️
Облаштування паркувальних лотів для людей з інвалідністю з використанням спільної пішохідної зони дає можливість людині з інвалідністю одразу перейти від статусу водій/пасажир до статусу пішохід.
Власне у п’ятницю, 9 лютого, на майданчику ЛеоПарковки на вул. Бандери вже розпочали підвищувати паркомісця для людей з інвалідністю до рівня хідника завдяки спеціальним пандусам, які можете побачити на фото. Роботи тривають👌
Дякуємо за ініціативність, обговорення та підтримку у питанні доступності паркувальних майданчиків активісту Ігор Дякович та Управлінню патрульної поліції Львівської області, зокрема Василю Шавало та Олександру Козлову.
Працюємо далі над створенням інклюзивного паркувального простору на майданчиках ЛеоПарковки – ЛКП “Львівавтодор”. Про все будемо розповідати.