Протягом дня не працюватиме світлофорний об’єкт на вул. Левицького – Тершаковців – Пекарська

Увага ❗️ Сьогодні, 20 вересня, не працюватимуть світлофори на перехрестях вулиць вул. Тершаковців – Костя Левицького та вул. Пекарська – Тершаковців 🚦

➡️ Підрядна організація, з якою ЛКП “Львівавтодор” уклало договір, вже облаштувала нові опори замість критично зношених старих. Фахівці нашого підприємства нині проводитимуть демонтаж світлофорного обладнання зі старих опор і встановлюватимуть його на замінених металоконструкціях 👷‍♂️ У зв’язку з цим світлофори на вул. Тершаковців – Костя Левицького та вул. Пекарська – Тершаковців не працюватимуть орієнтовно до кінця дня ❗️ Після монтажу обладнання на нові опори світлофорний об’єкт знову працюватиме у робочому режимі, а старі металоконструкції будуть демонтовані підрядником.

☝️ Найближчим часом для проведення таких робіт плануємо короткотермінове вимкнення світлофорного об’єкта на перехресті вул. Куліша – Зернова, де також вже встановлені нові світлофорні опори.

➡️ Крім цього, наразі для проведення заміни критично зношених світлофорних опор вимкнуто світлофори на перехресті вул. Зелена – Вулецька. Дані роботи плануємо завершити до 27 вересня.

📍 Нагадаємо, роботи із заміни опор і запуску після цього світлофорних об’єктів у робочий режим виконано: на перехрестях вул. Листопадового Чину – Університетська та вул. Сахарова – Вітовського – Коперника.

Продовжуємо крок за кроком оновлювати у місті критично зношені світлофорні опори ✅ Про планові вимкнення світлофорних об’єктів у зв’язку з цим і відновлення їхньої роботи будемо вас інформувати. Стежте за нашими оновленнями 👀