Онлайн-сервіси для сплати за паркування на майданчиках ЛеоПарковки

Автомобілісти, значна кількість з вас обирають безготівкову оплату за паркування на майданчиках ЛеоПарковки – ЛКП “Львівавтодор”, зокрема через мобільні застосунки 📱🅿️ Адже це швидко, легко та зручно. Тож сьогодні нагадуємо про доступні сервіси для сплати та їхні переваги ⬇️⬇️
 
➡️ Застосунок EasyPay. Після завантаження є можливість миттєво сплачувати за паркування просто з авто, а також контролювати час паркувальної сесії. Вам залишається лише додати свої дані та здійснювати оплату паркувальної сесії у декілька кліків. Крім того, для заощадження часу на заповненні реквізитів – можна створити шаблон платежу.
 
➡️ Застосунок Приват24. Якщо ви користуєтеся цим мобільним банкінгом, то можете з легкістю оплачувати послуги з паркування через цей сервіс. Зокрема, здійснювати погодинну оплату за паркування, а також придбати абонемент на паркування на відведених майданчиках (місячний, квартальний, піврічний). А коли час паркувальної сесії завершується – ви отримаєте повідомлення про це, що допомагає уникнути можливих штрафів.
 
➡️ Застосунок UNIP. Через цей сервіс також можете швидко та надійно сплатити паркувальну сесію й придбати абонемент на паркування (загальний – на відведених майданчиках і сплатити пільговий тариф за паркування для мешканців будинків, прилеглих до майданчиків ЛеоПарковки). До того ж, функціонал застосунку дозволяє скористатись “Гнучким тарифом”. Це означає, що можна не одразу сплачувати необхідний час паркування, а оплата здійснюється з вашого паркувального балансу саме за той час паркувальної сесії, який вказали натисканням кнопок “Старт” і “Стоп”.
І нагадуємо вам лайфхак: якщо оплачений час паркування закінчується та ви не можете вчасно повернутись до авто – сплатити продовження паркувальної сесії можна віддалено через ці завантажені застосунки (EasyPay, Приват24, UNIP).
 
Обирайте зручний застосунок для себе та комфортно сплачуйте паркування! А вся детальна інформація щодо майданчиків ЛеоПарковки є на нашому сайті: https://parking.lviv.ua/ 
 
P.S. Водії, а також діліться у коментарях, яким застосунком користуєтеся ви? 😉