Підсумки 2023 року

🔰Підтримка оборони України

Команда ЛКП “Львівавтодор” продовжує працювати над розвитком стратегічних напрямків для міста та України. Сплачено податків та зборів для оборони Держави найбільше за всю історію підприємства: у 2023 році – близько 60 млн грн, тоді як у 2020 році – 20 млн грн. 

Працюємо, активно донатимо, адже п е р е м о г а залежить від кожного з нас 🇺🇦

🔰 ЛеоКарт. Вперше в історії України та треті в Європі

Стартував етап “Безготівкова оплата проїзду” унікального для України проєкту автоматизованої системи оплати проїзду. Львівський електронний квиток – єдина в Україні система, що працює по принципу account based system – система закритого типу, де всі дані користувачів зберігаються в системі в захищеному хмарному сховищі, а картка є просто “ключем доступу” до системи. Також на наступному етапі функціонування система надасть унікальну в Україні можливість перейти на формат взаємодії міста і перевізників у вигляді оплати за виконану транспортну роботу – це не тільки покращення транспорту міста, а і покращення сервісу від підприємств-перевізників за рахунок введення ключових показників ефективності транспортних перевезень. 

🔰 Паркування

Вперше в історії підприємства ЛКП “Львівавтодор” став оператором 109 паркувальних майданчиків. Для прикладу, в 2020 році їх було 46, в 2021 – 54, в 2022 – 72.

199 543 авто запаркувались на наших відведених паркувальних майданчиках, тоді як в 2020 році їх було 53 993 авто, в 2021 – 111 230, в 2022 – 146 777. Про ці досягнення детально розповімо на сторінці ЛеоПарковка – ЛКП “Львівавтодор”.

🔰Безпека дорожнього руху

Вперше в історії міста були проведені масштабні оновлення:

▪️Збільшено керованість  світлофорних об’єктів з 45 до 70 світлофорних об’єктів. 

▪️Замінено 100 аварійних та критичних опор та консолей, які не оновлювалися останні 30-40 років.                               

▪️6 світлофорних об’єктів введено в експлуатацію.

▪️Забезпечено альтернативними джерелами живлення 24 світлофорні об’єкти на критично важливих перехрестях міста.

🔰Реконструкція вулиць

Цього року, фактично за відсутності фінансування, вдалося завершити 10 об’єктів, замовником реконструкції яких є ЛКП “Львівавтодор”.Реконструкції вулиць – масштабні проєкти, що змінюють обличчя міста. Про них розповімо окремо вже найближчим часом.