Разовий паперовий квиток – підтвердження вашої оплати проїзду!

Разовий паперовий квиток – підтвердження вашої оплати проїзду! ✅

Так, сьогодні нагадуємо вам про обов’язкове отримання паперового квитка під час готівкової оплати у водія на тестових автобусних маршрутах (№1А, 3А, 5А, 10, 39, 62)! Адже досі є випадки, коли пасажири не чекають, щоб його отримати, а також – просто передають кошти за проїзд через інших пасажирів і не слідкують за видачею квитка ❌. У результаті НЕ мають підтвердження оплати поїздки і після завершення тестового періоду – це ризик отримання штрафу.

➡️ Тож нагадуємо, що варто памʼятати:

📌 Отримання паперового квитка – це ваша відповідальність! Якщо водій не видав його, обов’язково нагадайте про це.
📌 При отриманні квитка – необхідно перевірити, чи вказані фактичні час і дата, коли ви здійснюєте поїздку. Недійсний квиток – це теж у майбутньому ризик отримання штрафу.
📌 Зберігати квиток потрібно до кінця проїзду для перевірки контролем. Він дійсний у межах кінцевих зупинок.
📌 Щоб контролер зміг просканувати QR-код на квитку та перевірити факт оплати проїзду – не можна згинати та псувати його під час поїздки.

➡️ А детальніше, як контролери перевіряють оплату проїзду на тестових автобусних маршрутах – читайте на сайті ЛеоКарт: https://leocard.lviv.ua/asop-system/controllers/

І нагадаємо: готівкова оплата у водія на тестових маршрутах обліковується! Тож будьте свідомими та обов’язково дочекайтеся отримання паперового квитка. Адже це також дозволяє зробити прозорий облік оплати проїзду 🙌😊