Роботи в межах реконструкції вул. П. Орлика

Нам важлива ваша думка – уважно читаємо усі ваші коментарі, зауваження та побажання і дослухаємося до конструктивних порад 🙂 Саме тому при коригуванні проєкту реконструкції вул. П. Орлика було враховано численні прохання небайдужих мешканців ✅
 
Про що йде мова? Ми направду щиро надіялися на порядність та відповідальність водіїв, але, на жаль, дива не сталося і культура бережного ставлення до спільного майна громади в деяких водіїв повністю відсутня 🥺 Колеса автохамів вщент “пошрамували” свіжозасіяні газони реконструйованої вул. П. Орлика. Щоб вирішити проблему з вандальним паркуванням, ми врахували побажання містян і включили в проєкт “Реконструкція вул. П. Орлика. Коригування” встановлення антипаркувальних стовпців у кількості 353 шт. Повідомимо, коли підрядна організація приступить до їх облаштування! 👌
 
👉 До речі, даний проєкт пройшов коригування і минулого тижня в межах реконструкції вул. П. Орлика відновили роботи ✅ Наразі підрядна організація продовжує облаштовувати хідник з сходинками та доріжку-“серпантин” для маломобільних груп населення, які ведуть до дитячої лікарні на вул. П. Орлика, 4. Також біля лікарні має бути облаштовано парковку, розраховану на понад 60 авто.
👷‍♂️ Раніше замість хідника із сходинками, який встигли майже повністю облаштувати наприкінці минулого року, була стежка, покриття якої вже давно потребувало оновлення. Тепер тут гарний тротуар, залишається завершити його примикання до території будівлі лікарні, а також встановити поручні. Що стосується доріжки-“серпантину” з тактильною плиткою – тут тривають активні будівельні роботи, ця доріжка також матиме поручні, вздовж неї у 10 локаціях встановлять лавочки для відпочинку, а також смітники.
 
🌱🌿 На схилі, де прокладають зазначені вище хідники до медзакладу, заплановано висадити близько пів сотні дерев. Зараз тривають роботи із формування ландшафту цього схилу.
🚗 Біля його підніжжя торік розпочали облаштовувати парковку – укладено конструктивні шари дорожнього покриття, залишається постелити асфальт. Власне від цієї парковки і починається доріжка, яка забезпечуватиме безбар’єрний доступ до лікарні для осіб з інвалідністю💡Також в межах даних робіт біля дитячої лікарні необхідно встановити 33 опори освітлення.
P.S. Ви знаєте, що робити, ➡ стежте за нашими новинами👀, бо найближчим часом буде багато цікавого 😉