Розширення другої “зеленої хвилі” на вул. Городоцькій

А у нас важлива новина про світлофорну “зелену хвилю” на вул. Городоцькій, яка запущена у січні та включає три світлофорні об’єкти: ▪️вул. Городоцька, 210, ▪️вул. Городоцька – вул. Самбірська – вул. Величка, ▪️вул. Городоцька – вул. Ряшівська. Відтепер вона складається вже із 5 світлофорних об’єктів, оскільки у режим координації включено ще два:
▪️світлофорний об’єкт вул. Городоцька (“Київстар”) у період 16:00-20:00 у робочі дні;
▪️світлофорний об’єкт на вул. Городоцька – вул. Виговського у період 20:00-7:00.
Координація працює у напрямку виїзду з міста. Швидкість руху, при якій можна проїхати світлофорні об’єкти без зупинок, складає 45-50 км/год.
👉 У різні години доби “зелена хвиля” діятиме на різних світлофорних об’єктах таким чином:
20:00 – 07:00
вул. Городоцька – вул. Виговського
вул. Городоцька, 210
вул. Городоцька – вул. Самбірська – вул. Величка
вул. Городоцька – вул. Ряшівська
07:00 – 16:00
вул. Городоцька, 210
вул. Городоцька – вул. Самбірська – вул. Величка
вул. Городоцька – вул. Ряшівська
16:00 – 20:00
вул. Городоцька, 210
вул. Городоцька – вул. Самбірська – вул. Величка
вул. Городоцька – вул. Ряшівська
вул. Городоцька (“Київстар”)
Чому режим “зелена хвиля” на світлофорних об’єктах вул. Городоцька (“Київстар”) та вул. Городоцька – Виговського працює лише у визначені години:
– Немає доцільності переводити світлофорний об’єкт вул. Городоцька (Київстар) у постійний жорсткий режим, оскільки в переважній більшості там спостерігається мала інтенсивність пішоходів, а отже є малою і частота викликів пішохідної фази, яка зупиняє транспорт, що рухається з міста.
– Щодо світлофорного об’єкта вул. Городоцька – вул. Виговського, то за рахунок постійного зеленого сигналу з 07:00-20:00 на виїзд з міста ми розвантажуємо ділянку вул. Городоцька між вул. Виговського та вул. Сяйво.
➡️ Як наголосив директор ЛКП “Львівавтодор” Микола Власюк, фахівці підприємства продовжують досліджувати транспортні та пішохідні потоки, щоб забезпечити комфортне пересування маломобільним групам населення та скоординувати рух на якомога більшій кількості регульованих перехресть міста. Станом на зараз у Львівській МТГ світлофорне регулювання “зелена хвиля” запущено на 5 ділянках:
–вул. Городоцька (на 2 відрізках),
–просп. Чорновола,
–вул. Липинського у Львові,
–с. Малехів.