Світлофори на квазікільці вул. Шевченка вже працюють!

Світлофори на квазікільці вул. Шевченка вже працюють! 📣
 
Ми завершили всі підготовчі роботи, зокрема перевірили кабельну мережу та завантажили останні кориговані програми для дорожнього контролера. Відтак із 16 години 20 липня світлофорний об’єкт на перехресті вул. Шевченка – Левандівська – Залізнична запрацював у тестовому режимі ✅
 
Що важливо знати про роботу даного світлофорного об’єкта 👇
 
🚦 У тестовий режим запущено два світлофорні вузли – на перехресті вул. Шевченка з вул. Залізничною та з вул. Левандівською. Щодо третього прийнято рішення залишити його в режимі жовтого миготіння для запобігання утворення критичних черг на вул. Левандівській.
 
🚦 Світлофорний об’єкт на перехресті вул. Шевченка – Єрошенка працює у координації з квазікільцем. Автомобіль, рухаючись вул. Шевченка, проїжджатиме ці два світлофорні об’єкти, не здійснюючи зупинок. Варто розуміти, що у час пік ефект “зеленої хвилі” буде не так помітний, як у міжпікові години, через значну інтенсивність транспорту на підході по вул. Шевченка.
 
🚦 Передбачаємо, що буде покращено рух на вул. Єрошенка, вул. Шевченка (від вул. Єрошенка) завдяки тому, що у них на квазікільці буде окрема фаза руху та лівоповоротні потоки з квазікільця не будуть блокувати їхній рух.
 
🚦 Щодо самого виїзду з квазікільця – прогнозуємо збільшення черги авто через виділення окремої фази руху для вул. Шевченка.
 
🚦 Завдяки ввімкненню світлофорного регулювання транспортний потік на вул. Шевченка зі сторони Рясне-2 матиме свою фазу руху та не конфліктуватиме з іншими напрямками руху.
📍 Відділ транспортного планування та моделювання ЛКП “Львівавтодор” тримає руку на пульсі – наші фахівці спостерігатимуть за характером руху водіїв та аналізуватимуть проблеми в русі, щоб за необхідності відповідно коригувати роботу даного світлофорного об’єкта 👌
 
Підписуйтеся на Telegram-канал ЛКП “Львівавтодор”: https://t.me/lvivavtodor