Світлофори через трамвайну колію на вул. Княгині Ольги обладнають звуковим сигналами для незрячих пішоходів

Світлофори через трамвайну колію на вул. Княгині Ольги обладнають звуковим сигналами для незрячих пішоходів ☑️

Світлофорний об’єкт на вул. Княгині Ольги, 100 (ЖК “Добра оселя”) доукомплектують додатковим пристроєм звукової сигналізації з метою покращення доступності для людей з порушеннями зору.

Так, 11 березня ЛКП “Львівавтодор” було ініційовано зустріч з головою Львівської обласної організації УТОС Любов Кукурузою щодо роботи системи звукового оповіщення на цьому світлофорному об’єкті. Це питання вкрай важливе для безпеки незрячих та людей похилого віку.

Наразі світлофорний об’єкт на вул. Княгині Ольги, 100 оснащений звуковими сигналами для переходів через смуги руху. Звукові оповіщувачі для незрячих вмикаються одночасно з увімкненням сигналу світлофора, що дозволяє рух пішоходів.

За результатами обговорення було визначено:

◾️облаштувати на пішохідних переходах біля ЖК “Добра оселя” та з протилежного боку вулиці тактильну плитку для попередження людей з порушеннями зору про небезпеку;

◾️збільшити гучність існуючої системи звукового оповіщення на переходах через проїзну частину;

◾️облаштувати озвучення для переходу через трамвайні колії.

“Це важливе рішення, адже воно буде масштабуватись у нашому місті. Разом з Львівською обласною організацією УТОС оберемо звуковий сигнал, який відрізнятиметься від сигналу, який сповіщає про ввімкнення зеленого світла через проїзні частини. Таке рішення прийняли для того, щоб уникнути ситуацій, коли працюючий метроном через трамвайні колії буде сприйматись, як дозвільний сигнал для переходу проїзної частини”, – зазначив начальник відділу транспортного планування, моделювання та організації дорожнього руху ЛКП “Львівавтодор” Тарас Мазур.

Дякуємо Любові Кукурузі за слушні поради, неодмінно візьмемо їх до уваги 👌 Прагнемо, щоб наше місто було комфортним для кожного!