СТАРТУЄ видача студентських транспортних карток ЛеоКарт! Відповіді на головні питання:

Особливе вітання від ЛеоКарт з днем СТУДЕНТА! СТАРТУЄ видача студентських транспортних карток ЛеоКарт 😉 Відповіді на головні питання:

1️⃣ Як дізнатися, що ваша ЛеоКарт готова?
➡️Якщо ви подавали документи на оформлення картки централізовано через свій навчальний заклад – видача ЛеоКарт відбудеться також через заклад освіти! Наразі для своїх студентів картки ЛеоКарт вже забрали представники перших трьох навчальних закладів – НУ “Львівська політехніка”, ЛНУ ім. І. Франка, вищого професійного училища №20 😎

➡️Якщо подавали документи через наші пункти прийому/видачі ЛеоКарт – вас повідомлять про видачу картки із інформацією про наступні дії за допомогою SMS-повідомлення на номер телефону, який вказували при подачі документів.

2️⃣ Чому саме зараз розпочали видачу ЛеоКарт для студентів?
Ми знаємо, що тих студентів, які першими подали документи на виготовлення картки, особливо турбувало питання – коли видача ЛеоКарт. Тож хочемо ще раз нагадати.

Видачу студентських ЛеоКарт проводимо саме перед впровадженням етапу безготівкової оплати проїзду у всьому міському транспорті. Адже саме на цьому етапі передбачена можливість студентам користуватися транспортними картками зі знижкою у 50% на проїзд.

3️⃣ Коли студентам можна буде користуватися ЛеоКарт?
Ви зможете користуватися студентською ЛеоКарт із 50%-ю знижкою у всьому міському транспорті (автобусах, маршрутках, трамваях, тролейбусах) із 11 ГРУДНЯ, коли безготівкова оплата проїзду діятиме на всіх маршрутах.

4️⃣ Що робити, якщо ви студент і ще не оформили ЛеоКарт?
Подача документів на виготовлення студентських ЛеоКарт відбувається через навчальні заклади. Покрокову інструкцію для вас залишаємо у коментарях ⤵️
Адже із 11 грудня їздити зі знижкою у 50% буде можливість із ЛеоКарт!