Чергову частину вул. Шевченка вже відкрито для проїзду

Як і обіцяли – чергову частину вул. Шевченка вже відкрито для проїзду 🚗🤩
‼️ Сьогодні для проїзду транспорту відкрили одну смугу руху в напрямку від вул. Яцкова до вул. Бортнянського. Через два тижні дана ділянка стане проїзною і в зворотному напрямку.
Як розповів директор ЛКП “Львівавтодор” Микола Власюк, для забезпечення проїзду даною ділянкою облаштовано нижній шар асфальтобетону, укладка верхніх шарів проводитиметься при сприятливих погодних умовах. Також тут замощено трамвайну колію, на завершальній стадії облаштування заїзду з вул. Шевченка на вул. Скляну.
💬“Сьогодні відкриваємо рух в напрямку від вул. Яцкова до вул. Бортнянського та виїзд з вул. Бортнянського на вул. Шевченка через вул. Юнаківа. Ділянка вул. Бортнянського від вул. Шевченка до вул. Квітки-Основ’яненка є односторонньою. Через вул. Бортнянського можна виїхати на вул. Городоцьку і рухатися далі в напрямку центру. Також відкриваємо виїзд з вул. Яцкова на вул. Шевченка, рух вул. Яцкова є двостороннім. Орієнтовно через два тижні на ділянці від вул. Яцкова до вул. Бортнянського плануємо зробити двосторонній рух”, – пояснив очільник ЛКП “Львівавтодор”.
👷Нагадаємо, відрізок вул. Шевченка від вул. Яцкова до вул. Бортнянського було перекрито на ремонт в рамках ІІІ етапу реконструкції вул. Шевченка наприкінці липня минулого року. Основна складність проведення робіт на цій ділянці – заміна великої кількості інженерних мереж.
💬“Тут вже зроблено новий колектор діаметром 1000 мм. Крім того, прокладені три водопровідні мережі діаметром 600, 400, 225 мм. Також облаштовані тротуари, наразі погодні умови не дають можливості провести асфальтування велодоріжок, ці роботи проводитимуться, коли температура повітря буде становити 9-10 градусів тепла”, – розповіла заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.
За її словами, ремонт останнього відрізку вул. Шевченка, ділянки від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого, заплановано завершити до кінця весни ✅