Шеринг документів через “ДіЮ”

Ще на крок ближче до зручності та мобільності 🤩

ЛКП “Львівавтодор” спільно з Управління ІТ Львівської міської ради запустили шеринг цифрових документів через “ДіЯ” на оформлення :

1⃣ персоналізованої транспортної картки Електронний квиток ЛеоКарт

2⃣ пільгового тарифу та абонемента на паркування для мешканців, які проживають у будинках, що безпосередньо прилягають до майданчиків ЛеоПарковка – ЛКП “Львівавтодор”

Тож відтепер мешканцям, що користуються цифровими версіями документів в “ДіЇ” стане ще простіше подати документи на отримання послуг від ЛКП “Львівавтодор”.

‼ При нагоді звертаємося до студентів 😊Близько тисячі студентів вже подали документи на отримання “ЛеоКарт” через пункти прийому ЛКП “Львівавтодор”. Завдяки “Дії” тепер це зробити ще простіше 🤩 Не відкладайте, приходьте до нас вже, адже другий етап функціонування е-квитка стрімко наближається 😉

Для шерингу документа вам потрібно:

✅Прийти у Центр обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10 або в будь-який із пунктів прийому документів на оформлення “ЛеоКарт”: https://cutt.ly/d3TV7Bv. Щоб оформити пільговий тариф та абонемент на паркування для мешканця – прийти у відділ паркування ЛКП “Львівавтодор” на вул. Галицькі Пасіки, 7.

✅Відсканувати спеціальний QR-код. Для цього відкрийте застосунок “Дія” у своєму смартфоні, в правому верхньому куті в розділі “Документи” знайдіть сканер QR-кодів і зчитайте – підтвердіть запит на передачу документів.

Лише один клік – і ваші документи вже прямують на опрацювання до наших адміністраторів👌Користуйтеся 😍 Працюємо з турботою про вас 💙

☎ Якщо у вас залишилися питання – телефонуйте на гарячу лінію ЛеоКарт та ЛеоПарковки за номером: 0 800 303 007.