Ще більше світлофорних “зелених хвиль” на вулицях Львова

Ще більше світлофорних “зелених хвиль” на вулицях Львова 🚦

Завершуємо тиждень гарною новиною! Інженери з організації дорожнього руху ЛКП “Львівавтодор” запустили режим координованого керування світлофорами “зелена хвиля” на просп. Чорновола.

✅ Йдеться про синхронізацію світлофорів, що розташовані: просп. Чорновола – вул. Зернова; просп. Чорновола – СШ №53; просп. Чорновола – вул. Під Дубом; просп. Чорновола (велопереїзд); просп. Чорновола – вул. Хімічна. Координація працює у напрямку від центру міста. Таким чином водії зможуть без зупинок проїхати вищезазначену ділянку та скоротити час проїзду.

🗨“Фахівці нашого підприємства проводять дослідження щодо можливості координації світлофорних об’єктів, де проведено заміну дорожніх контролерів. Так, нещодавно було запущено дві “зелені хвилі” для світлофорів на вул. Городоцькій, а сьогодні – ще й на просп. Чорновола”, – наголосив директор ЛКП “Львівавтодор” Микола Власюк.

Зазначимо, що питання включення в цей проєкт світлофорного об’єкту на просп. Чорновола – вул. Зернова було непростим, оскільки між ним та наступним світлофорним об’єктом є нерегульований пішохідний перехід. Також досить складну конфігурацію має перехрестя просп. Чорновола – вул. Під Дубом: нерегульований виїзд після регульованого пішохідного переходу та досить часто значну чергу для виконання лівого повороту, яка сповільнює рух автомобілів, що продовжують рух просп. Чорновола.

🗨“Зміщення між цими світлофорними об’єктами було підібрані на основі проведених досліджень щодо часу проїзду цієї ділянки. Варто також зазначити, що ефективність координації між першими двома світлофорними об’єктами у пікові години значно знижується через суттєве збільшення навантаження на перегін просп. Чорновола між вул. Зернова та СШ №53, а також збільшення кількості пішоходів, які користуються нерегульованим пішохідним переходом”, – зазначив заступник директора ЛКП “Львівавтодор” Роман Кіндер.