Як завалідувати проїзд банківською карткою чи NFC – пристроєм

День “Х” все ближче і ближче – безготівково оплатити за проїзд у всьому громадському транспорті Львова можна буде вже з 11 грудня!

➡️ Тож нагадуємо інструкцію, як сплачувати банківською карткою чи гаджетом з підтримкою ApplePay\GooglePay дуже і дуже просто:

1️⃣ Достатньо прикласти банківську картку або пристрій з підтримкою NFC до зчитувача в нижній частині валідатора, якими обладнані автобуси, маршрутки, трамваї та тролейбуси міста.
2️⃣ Про успішну реєстрацію проїзду сповістить зелена галочка на екрані валідатора та одинарний звуковий сигнал. Ось і все!

🔶 Пасажири, зверніть увагу! 🔶

🔸При безготівковій оплаті НЕ ПОТРІБНО повідомляти водія про оплату, брати у нього паперовий квиток із QR-кодом. Тому після оплати проїзду банківською карткою або пристроєм з NFC через валідатор і сповіщення зі зеленою галочкою та звуковим сигналом – спокійно здійснюйте свою поїздку.
🔸Не очікуйте миттєвого списання коштів – кошти за поїздку списуються з вашого рахунку не відразу, а впродовж кількох днів. Тому не панікуйте – система АСОП побудована на основі відкладеної авторизації і списання коштів відбувається в залежності від правил вашої платіжної системи, вашого банку тощо. Пасажири можуть отримувати сповіщення у застосунку про передавторизацію – на рахунку “заморожується” 1 гривня. Таким чином система перевіряє, чи картка активна. Після зняття оплати за проїзд ця 1 гривня повертається на рахунок.

#Про_ЛеоКарт #Що_повинен_знати_пасажир