Як придбати транспортну загальну ЛеоКарт

Хо-хо-хо! Свято Миколая вже на порозі та ЛеоКарт вітає всіх з прийдешнім. Це час, коли хочеться створювати дива для своїх рідних. І сьогодні ділимося з вами цікавою ідеєю подарунку – загальна транспортна ЛеоКарт від самого Миколая 😍 Круто ж? При цьому її легко та швидко придбати:
✅Зверніться у кіоски “Інтерпрес”. Вартість транспортної картки становить 60 грн, а також необхідно врахувати 10 грн, які зберігатимуться на депозиті картки, та поповнити баланс від 1 грн (рекомендовано на суму – не меншу, ніж вартість однієї поїздки).
✅Або через термінали EasyPay. Вартість картки – 60 грн, а також врахуйте 10 грн на депозитні кошти. При купівлі готівкою – без комісії для користувачів, безкоштовно.
Крім того, тепер доступна і додаткова опція – можна обрати безготівкову оплату через QR-код при купівлі картки. Якщо вибираєте цей спосіб оплати – врахуйте, що сервіс EasyPay знімає за таку послугу комісію в 1 грн.
А також ви одразу можете поповнити ЛеоКарт і подарувати ще й декілька поїздок. У коментарях залишаємо мапу з переліком пунктів продажу/поповнення транспортних карток і відеоінструкції, як придбати та поповнити картку.
ЛеоКарт – твоя перевага в поїздках!