Як студенту оформити ЛеоКарт?

Як студенту оформити ЛеоКарт?😉👌 Так, ми вже багато разів розповідали, проте не втомлюємось і надаємо коротку інструкцію.

➡️ Для зручності студентів, подача документів на виготовлення ЛеоКарт відбувається безпосередньо через навчальні заклади. Тому зверніться до керівництва чи первинної профспілкової організації вашого закладу освіти за інформацією щодо централізованого прийому документів навчальним закладом.
➡️ Підготуйте необхідний перелік документів, який вказаний на сайті
✅ Надайте відповідальній за централізований збір документів у вашому навчальному закладі особі необхідний перелік документів .

Це все! Про видачу ЛеоКарт вас обов’язково повідомлять додатково. Вона також проходитиме централізовано – по місцю навчання 👌

☝️ А якщо ви стали студентами і є власником учнівської ЛеоКарт, то все ще простіше: вам не потрібно витрачати кошти на виготовлення ще однієї картки, а лишень оновити дані профілю наявної ЛеоКарт, змінивши категорію з “учня” на “студент”. Як це зробити:

➡️ Запишіться на прийом в Центр обслуговування пасажирів (вул. Горбачевського, 10) за номером телефону гарячої лінії: 0800 303 007.
➡️ Під час прийому при собі необхідно мати: документ, що посвідчує особу та ваш студентський квиток або довідку з місця навчання та вашу персоналізовану ЛеоКарт.

Зберігайте допис та діліться зі своїми одногрупниками 😉