Інклюзивні паркомісця з пандусами на вул. Бандери: ознаковуємо зону для спільного використання на частині прилеглого тротуару

Продовжуємо облаштування інклюзивного паркувального простору у Львові. На майданчику ЛеоПарковка – ЛКП “Львівавтодор”, що на вул. Бандери, триває перевлаштування 5 паркомісць для осіб з інвалідністю до рівня хідника за рахунок спільного використання частини прилеглої пішохідної зони.
Минулого тижня ми завершили монтаж спеціальних пандусів, щоб підвищити зазначені паркомісця до рівня хідника. Це дає можливість людині з інвалідністю одразу перейти від статусу водія у статус пішохода. Також завершили встановлення відповідних дорожніх знаків.
А цього тижня розпочали наносити розмітку для спільного використання частини пішохідної зони, прилеглої до паркомісць для осіб з інвалідністю, де встановлені спеціальні пандуси. Ділянку для спільного використання ознаковують відповідно до типової схеми, затвердженої рішенням виконкому Львівської міської ради від 16.01.2024 № 69, а також згідно із схемою організації дорожнього руху, погодженої УПП у Львівській області.