24 світлофорні об’єкти на критично важливих перехрестях забезпечені автономним живленням

Cьогодні сонний Львів прокинувся під звуки жахливих вибухів😡 Коли закінчується повітряна тривога, ми виходимо з укриттів, обіймаємо один одного і продовжуємо жити, працювати і донатити 👊

✅ Віримо у краще, але мусимо бути готові до всього. Саме тому для ЛКП “Львівавтодор” одним з першочергових завдань стало забезпечення світлофорних об’єктів на важливих перехрестях міста альтернативними джерелами живлення. І станом на зараз ми його вирішуємо: 24 світлофорні об’єкти на критично важливих перехрестях забезпечені автономним живленням.

⚡️ На початку цього року завдяки небайдужому бізнесу, який ділився своїми генераторами, нам спільними зусиллями вдалося заживити 14 світлофорних об’єктів. А цього тижня наші фахівці завершили обладнувати потужними блоками безперебійного живлення 10 інших світлофорних об’єктах. Блоки безперебійного живлення дозволять забезпечити безперебійну роботу даних світлофорних об’єктів до 6-8 год. При вимкненні електроенергії світлофори автоматично перемикатимуться на резервне живлення.